Megadott kulcs

  •  asztalos

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Találatok száma: 533 db
  • asztalos
    Feladatok: Asztalost keresünk hosszútávra, fa nyílászárógyártó műhelybe, jó kereseti lehetőséggel. Elvárások: Szakmai tapasztalat. Cégnév: Kretz-Holz Kft
    2014-04-07 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    belsőépítészeti vállalkozás Budapest XVII. kerületben lévő belsőépítészeti vállalkozás kreatív asztalos kollégákat keres fiatalos csapatába. Cégünk profilja egyedi tervezésű bútorok gyártása. Kreatív gondolkodású, önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes munkatársakat keresünk. Jelentkezés szakmai önélrajzzal
    Profession.hu - 2014-04-18 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    Asztalos végzettségű munkatársat keresünk műanyag termékek gyártására. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Munkavégzés helye:Kecskemét Jelentkezés módja: E-mail:
    Profession.hu - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    A Suomi Sauna Kft. győrújbaráti asztalosműhelyébe gyakorlattal rendelkező asztalosokat keres jó fizetéssel és korrekt feltételekkel az ország egész területéről. Érd.: 06-20/263-6757
    Profession.hu - 2014-04-15 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    hibák javítása Elvárások: -Szakmai gyakorlat -Szakmunkás végzettség -Faipari és asztalos szerszámok
    Profession.hu - 2014-04-14 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    Cégünk, a Pegamount Bt. 1998 óta működik Érd központjában. Egyedi bútoraink gyártásakor a bútorokat tekintve a precizitásra törekszünk, ügyfeleink felé a maximális figyelmességet és odafigyelést tartjuk fontosnak, és ezt szigorúan elvárjuk minden kollégánktól! Asztalosok, figyelem! Bútorasztalos végzettségű
    Profession.hu - 2014-04-10 - Küldés e-mailben
  • Asztalos
    és asztalos munkák kivitelezése. Feladatok: Tervek alapján az alapanyag igény meghatározása A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése Az elkészült
    Profession.hu - 2014-04-06 - Küldés e-mailben
  • Asztalost keres
    Önállóan dolgozni tudó gyakorlattal rendelkező , politúrozásban is jártas műbútor asztalost keresünk restaurátor műhelybe.
    Allasok.org - 2014-04-23 - Küldés e-mailben
  • Asztalost és Faipari felületkezelőt felveszünk
    Feladatok: Nyílászárók, bútorok... gyártásához és felületkezeléséhez szakmai tapasztalattal rendelkező szakembereket felveszünk. Elvárások: Rendezett életvitel, magas szaktudás, precizitás. Cégnév: Szilasi Asztalosipari Vállalkozás
    2014-04-10 - Küldés e-mailben

Feliratkozás a hírlevélre

Iratkozzon fel hírlevelünkre! Azonnal értesítjük, ha Önnek megfelelő állásajánlatot kínálnak.

Top 10 város