budaörsi állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 674 db
  • Engineering Manager (1970248)
    What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. Setting the strate
    Profession.hu - 2014-08-29 - Küldés e-mailben
  • Értékesítési tanácsadó
    Az ügyfelek kiszolgálása, terméktanácsadás a vásárlók, megrendelők részére Igény szerint otthoni fürdőszoba felmérése, helyszíni látogatás Kereskedelem - termék/fürdőszoba értékesítése az ügyfelek részére Partnerünk professzionális személyes képviselete Adminisztrációs feladatok ellátása Legalább középfokú végzettség Középfokú angol VAGY német nyel
    Profession.hu - 2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Kereskedelmi képviselő
    Feladatok: - kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új értékesítési lehetőségek felkutatása - kapcsolattartás a cégen belüli egységekkel - megrendelések kezelése, utánkövetés - kimutatások, beszámolók készítése, piackutatás, konkurenciaelemzés - tevékenységéhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése - eseti feladatok Elvárások: - jó kommunikációs- és
    2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Technikai menedzser
    Nemzetközi háttérrel rendelkező kereskedelmi cégcsoport magyarországi cége munkatársat keres: A Soudal Magyarország Kft termékeit felhasználók felkutatása az ipari szegmensben. Új értékesítési csatornák feltérképezése, azok rendszeres működtetése Megfelelő segítségnyújtás a felhasználási lehetőségekkel kapcsolatosan Az ajánlat végigkísérése, szerző
  • Order Operation Specialist Finnish speaking (1973575)
    Healthcare What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. Receive
  • Kereskedelmi asszisztens
  • IT Service Desk Agent (Swedish, Norwegian, Finnish)
    The WHC Personal Ltd. is looking for a new employee for Keep contact with the PC users of the partner companies via phone, e-mail and chat Record and troubleshoot the problems (incident tickets) of the users precisely and in detail and, if necessary, transmit the tasks to the next support level Observe the basic rules of customer service and call r
    Profession.hu - 2014-08-25 - Küldés e-mailben
  • Értékesítési és Működési Menedzser
    A Tesco által kínált pénzügyi termékek és szolgáltatásokkal kapcsolatban: Az értékesítési stratégia és koncepció kidolgozása és megvalósítása Az értékesítői hálózatok eredmény orientált szakmai, operatív és teljesítménymenedzsmentje Részvétel a tervek kialakításában és nyomon követésében Részvétel a termékfejlesztések és a kereskedelmi tervek kiala
  • Ügyfélkapcsolati ügyintéző
    Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik zálo
  • Belső értékesítési munkatárs
    Kereskedelmi csapatunk bővítéséhez keresünk új Bejelentkező ügyfelek kezelése ( telefon, e-mail ) Értékesítők támogatása Meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése Megrendelések felvétele, ajánlatok előkészítése Legalább középfokú végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás Felhasználói szintű MS Office ismeret Budapesti, vagy pest megyei állandó tartózkodás
    Profession.hu - 2014-08-26 - Küldés e-mailben
  • Compensation and Benefits Manager
    Compensation system - coordinate company's compensation systems (salary, bonus etc.), create policies and corporate communications materials HR planning/Company planning - responsible for annual personal budget forecast, calendarization, salary plan, FTE and other personal expenses or benefits HR reporting - create and maintain standard set of HR r
  • IT Service Desk Agent (German, Italian, French, Dutch, Danish)
  • Pénzügyi munkatárs
    Vákuum szivattyú értékesítéssel foglalkozó cég keres új Kimenő és bejövő számlák intézése Számlázás előkészítése, számlázás Házi pénztár kezelése Belső dokumentáció rendezése, karbantartása, archiválása Egyéb céges adminisztrációs feladatok Legalább középfokú számviteli és/ vagy pénzügyi végzettség Alapfokú angol és/ vagy német nyelvtudás Legalább
  • SMB sales Partner menedzser
    a magyar számítástechnikai piac legnagyobb disztribútora partnerekkel való proaktív kapcsolattartás, a partner igényeinek felmérése, információval történő ellátása kijelölt partnercégekkel történő kapcsolatépítés, esetlegesen új kapcsolatok kiépítése a partner által megrendelt termékek rögzítése a cég integrált rendszerében megrendelések összekészí
  • Logistic and sales assistant
    Limagrain is a leader international agricultural co-operative group, specialized in field seeds. Currently we are looking for new colleague to join the Logistic Division as Deliveries of seeds (corn, sunflower): To prepare and organize deliveries from factories to domestic market and international shipments, including non EU countries. a. Trucks co
  • Számviteli munkatárs
    Budapesti könyvelőirodába mikro- és kisvállalkozások teljes körű könyvelési feladatainak áttekintése, szervezése hatóságokkal, könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés munkatársakkal általános könyvviteli és adminisztratív munkák előkészítése, szervezése bevallások, mérlegek önálló elkészítése adófolyósz
  • C++ Developer (1961313)
    What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. We are an $18 bill
  • Executive Assistant (Chief Operations Officer)
    Seeking a dynamic Personal Assistant for the Chief Operations Officer of our Hungarian business. You will be an experienced PA who will ensure that the Chief Operations Officer has excellent administrative support, enabling him to focus on business development and high-level management issues. You will be an excellent organiser and communicator wit
  • Bér-és munkaügyi előadó
    budaörsi telephelyére Bérek, megbízási díjak és egyéb bérjellegű, valamint cafeteria juttatások számfejtése, Munkaidő-elszámolások, távollétek rögzítése és ellenőrzése a bérrendszerben, Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, Főkönyvi bérfeladások és egyeztetések, NAV, KSH jelentések, bevallások készítése, Év végi adóelszámolások el
    Profession.hu - 2014-08-21 - Küldés e-mailben
  • HR Direct Advisor (FR/ENG)
    We are looking for a talented French speaker HR Direct Advisor to our HR Service Centre team. Contribute to an overall successful delivery of HR services to customers as part of the HR Service Centre team HR Direct (Approximately 50% of the capacity): Act as first line support in HR Service Centre, i.e. be considered as the prime entrance to all HR

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés