budaörsi állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 635 db
  • Logistic Coordinator Italian speaking (1969522)
    What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. We are an $18 bill
    Profession.hu - 2014-09-02 - Küldés e-mailben
  • Konyhavezető
    Budaörsi székhelyű hidegkonyhai üzem felsőfokú élelmiszeripari végzettséggel rendelkező munkatársat keres minőségbiztosítási rendszer folyamatos karbantartása élelmiszerek jelöléseinek, szövegterveinek elkészítése jogszabályok szerint címketervek, csomagolástervek felülvizsgálata élelmiszerszabályozási információk, jogszabályok követése élelmiszerg
    Profession.hu - 2014-09-01 - Küldés e-mailben
  • CAD Designer English & French speaking (1933670)
    Designers are expected to provide design solutions that meet standards for reliability, performance, cost, serviceability, and customer requirements. Produce drawings, layouts, and/or diagrams from sketches, existing drawings, electronic layout planning, design concepts and/or verbal instructions Work with Installation Specialists and Project Manag
  • Network Design & Optimization Manager (1986245)
    GE (NYSE: GE) works on things that matter. The best people and the best technologies taking on the toughest challenges. Finding solutions in energy, health and home, transportation and finance. Building, powering, moving and curing the world. Not just imagining. Doing. GE works. For more information, visit the company's website at www.ge.com Key re
  • Senior Software Engineer (1971092)
    What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. We employ more tha
  • Junior finance project manager (1985216)
    GE (NYSE: GE) works on things that matter. The best people and the best technologies taking on the toughest challenges. Finding solutions in energy, health and home, transportation and finance. Building, powering, moving and curing the world. Not just imagining. Doing. GE works. For more information, visit the company's website at www.ge.com She/He
  • Software Test Engineer (1966931)
  • Project Manager (1966922)
    Ensuring that the product development process abides to the business Engineering Quality Procedures, Phased Review Discipline and regulatory needs of the applicable markets Working with the system, subsystem/platform and service leadership teams to deliver quality products on time, within budget and with the necessary features Planning resources an
  • Szerviztechnikus
    Budaörsi, neves külföldi gépgyártók képviseletét ellátó, ipari csomagológép kereskedelemmel foglalkozó cég keres agilis, nagy munkabírású a cég által forgalmazott berendezések szervizelése, karbantartása, valamint hibaelhárítások Magyarországon a megfelelő szint elérését követően, a külföldi partnerektől érkező megbízások teljesítése külföldön a ma
  • Értékesítési műszaki tanácsadó
    A Cleartex tökéletes megoldást kínál a bejárattól kezdve, az összes belső tereken át, az álló munkahelyekig mindenhová. Más gyártóktól eltérően, mi megértjük a vásárlók érzékelései közötti különbségeket, ahogy azt is, hogy számos különböző emberi feltétel és elvárás létezik. cégünk biztonsági burkolatainak - elsősorban az ergonómia területén - érté
  • Átvitel-technikai üzemeltető
    Átvitel-technikai berendezések üzemeltetése, telepítése, hibaelhárítása Csoport tevékenységébe tartozó átviteltechnikai-összeköttetések, szolgáltatások felmérése, konfigurálása, helyszíni létesítése-hibaelhárítása, módosítása és leszerelése Tevékenységek adminisztrálása, nyilvántartása A folyamatos üzemeltetéshez szükséges általános feladatok ellát
  • Műszaki értékesítő
    Budaörsi, neves külföldi gépgyártók képviseletét ellátó, ipari csomagológép kereskedelemmel foglalkozó cég keres agilis, nagy munkabírású Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás Új ügyfelek felkutatása Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel Ajánlatok készítése Projektkövetés Szerviztechnikus munkájának támogatása Megfelelő kereskedelmi és műszaki
  • C# / .Net fejlesztő
    Ügyfelünk a világ legnagyobb méréstechnológiai cégének szoftverfejlesztő divíziója, egyúttal egy nemzetközi szinten egyedülálló, gépészeti/minőségellenőrzési szoftver fejlesztője és forgalmazója. Bővülés előtt álló szoftverfejlesztő csapatukba, budaörsi munkavégzéssel keresünk számukra új munkatársat C# / .NET FEJLESZTŐ pozícióba. Új modulok fejles
  • Projekt/sales menedzser
    A CompuWorx Zrt. Összetett informatikai rendszerek tervezését, fejlesztését, implementációját és üzemeltetését tartalmazó dokumentációk készítése Informatikai projektek megvalósíthatósági terveinek specifikálása, majd a teljes folyamat koordinálása Fejlesztői részleggel való együttműködés Projekt jelentések készítése Informatikai termékek értékesít
  • Eladó - Budaörs, részmunkaidős
    A JYSK számomra a csapatmunkát, jó vezetést, valamint olyan vásárlókat jelent, akik értékelik a professzionális szolgáltatást." Małgorzata, értékesítő, Biała Podlaska, Lengyelország Hogy miért csatlakozz hozzánk?A JYSK egy szilárd lábakon álló cég, mely megjutalmazza a nehéz munkát és elismeri a kereskedelmi szemléletet. Vásárlóink értékelik szakér
    Profession.hu - 2014-08-30 - Küldés e-mailben
  • Kereskedelmi képviselő
    Feladatok: - kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új értékesítési lehetőségek felkutatása - kapcsolattartás a cégen belüli egységekkel - megrendelések kezelése, utánkövetés - kimutatások, beszámolók készítése, piackutatás, konkurenciaelemzés - tevékenységéhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése - eseti feladatok Elvárások: - jó kommunikációs- és
    2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Kereskedelmi asszisztens
    Profession.hu - 2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Engineering Manager (1970248)
    What do you envision for your future? At GE Healthcare, we strive to see life more clearly. Our "healthymagination" vision for the future invites the world to join us on our journey as we continuously develop innovations focused on reducing healthcare costs, increasing access and improving quality and efficiency around the world. Setting the strate
    Profession.hu - 2014-08-29 - Küldés e-mailben
  • Számviteli munkatárs
    Budapesti könyvelőirodába mikro- és kisvállalkozások teljes körű könyvelési feladatainak áttekintése, szervezése hatóságokkal, könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés munkatársakkal általános könyvviteli és adminisztratív munkák előkészítése, szervezése bevallások, mérlegek önálló elkészítése adófolyósz
  • Technikai menedzser
    Nemzetközi háttérrel rendelkező kereskedelmi cégcsoport magyarországi cége munkatársat keres: A Soudal Magyarország Kft termékeit felhasználók felkutatása az ipari szegmensben. Új értékesítési csatornák feltérképezése, azok rendszeres működtetése Megfelelő segítségnyújtás a felhasználási lehetőségekkel kapcsolatosan Az ajánlat végigkísérése, szerző

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés