budapesti állások, munkák

Megadott kulcs

  •  eladó

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2672 db
  • Képesített Műszakicikk-eladó, pénztáros
    Feladatok: A Beghelli Hungary Kft. Szakképzett Eladót keres Váci utcai üzletébe. Feladatok
    2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    szakképesítés, eladói tapasztalat (ékszer kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent) kapcsolatteremtő
    Profession.hu - 2014-09-01 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó
    Cégünk 26 éve van jelen a barkács piacon, célunk hogy a vezető barkács ipari cégek közé tartozzunk. Jelenleg 48 kollégával törekszünk megfelelni vevőink egyre igényesebb elvárásainak. Budai faáru és barkács szaküzlet bolti eladó munkakörbe keres munkavállalót. Hölgyek jelentkezését is várjuk! Pozíció leírás
  • Eladó- Pénztáros
    Az EUROFAMILY dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába férfi/női ELADÓ-PÉNZTÁROS munkatársat keresünk újpesti munkavégzéssel. Az EUROFAMILY célja, hogy 34 üzletből álló hálózatán keresztül közel
    Profession.hu - 2014-08-29 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    bérezéssel. Férfi és női eladók jelentkezését is várjuk! Jelentkezéshez szükséges fényképes
    Profession.hu - 2014-08-28 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    ,gyakorlott eladót.Az üzlet a Keletinél van,klasszikus pultos kiszolgálós rendszerben működik.Fontos
  • Eladó
    és hatékony csapat létrehozásában Eladói és ügyfélkezelési tapasztalat Felelősségtudat, lelkiismeretes
    Profession.hu - 2014-08-26 - Küldés e-mailben
  • Eladó, pénztáros
    Igényes hungarikumok boltja. BUDAPESTI ÜZLETÜNKBE ELADÓT KERESÜNK! Budapest belvárosában található igényes ajándékbolt eladó munkatársat keres. Az ideális jelölttel szembeni elvárásaink: - Angol nyelv magabiztos ismerete - Jó kommunikációs készség - Kereskedelmi végzettség - Minimum 1 év kereskedelmi
  • Ruházati eladó
    A budapesti Aréna Plazaban nyitja meg 2014-ben első üzletét a Style Republic by Lakatos Márk. A legismertebb magyar stylist által alapított cég országos láncának első állomása A legismertebb magyar stylist által alapított cég országos láncának első állomása RUHÁZATI ELADÓ-t keres. Az eladó feladata magába foglalja
    Profession.hu - 2014-08-23 - Küldés e-mailben
  • Eladó-Pénztáros
    Az EUROFAMILY dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába férfi/női ELADÓ-PÉNZTÁROS munkatársat keresünk vecsési munkavégzéssel. Az EUROFAMILY célja, hogy 33 üzletből álló hálózatán keresztül
    Profession.hu - 2014-08-22 - Küldés e-mailben
  • Eladó - Budapest, Újpest
    eladójaként Te örömmel biztosítod ezeket. Az áruház alkalmazottainak első sorában állsz, kedvesen és jókedvűen
    Profession.hu - 2014-08-21 - Küldés e-mailben
  • Eladó - Budapest, XV.ker. Késmárk u.
  • Eladó - Budapest, Bécsi út III.ker.
    Profession.hu - 2014-08-15 - Küldés e-mailben
  • Eladó - Csepel
    Belvárosi fashion store angolul beszélő munkatársat keres eladói munkakörbe. Szereted a divatot? Beszélsz angolul és netán oroszul, más nyelveken is? Te vagy a mi emberünk! Várjuk minden divatot kedvelő jelentkezését, akik már korábban dolgoztak kereskedelemben és elhivatottságot éreznek a stílusos darabok iránt
    Profession.hu - 2014-08-14 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    Értékesítésben szerzett jártasság o Termékismeret o Előnyt jelent a műszaki cikk eladói szakképesítés
    Profession.hu - 2014-08-13 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    Budapesti, étrend-kiegészítőkkel foglalkozó cég keresi emberét akiben rejlik értékesítői véna, szeret emberekkel foglalkozni és tud is bánni velük. Eladói pozíció Elvárások: Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalástechnikai készség; 2 éves direkt-értékesítési tapasztalat; Étrend kiegészítőkben
    Profession.hu - 2014-08-12 - Küldés e-mailben
    szükséges: - magyar önéletrajz - 3 különböző fénykép - havi 170 órára kalkulált bérigény Sikeres eladói
    Profession.hu - 2014-08-08 - Küldés e-mailben
    Budapesti Saxoo London ruházati üzletünkbe teljes és részmunkaidős eladókat keresünk. Hasonló területen szerzett kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a e-mail címre várjuk. Az e-mail-ben kérjük megjelölni a teljes, vagy a részmunkaidős pozíció
    Profession.hu - 2014-08-06 - Küldés e-mailben
    egyik titka a dolgozói felelősség. Folyamatosan keressük a sikerorientált munkatársakat. Szaktanácsadó (eladó
    Profession.hu - 2014-08-05 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés