debreceni állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2258 db
  • autófényező
    Debreceni márkafüggetlen műhelyembe keresek gyakorlattal rendelkező autófényező munkatársat teljes munkaidőben. Ami fontos: önállóság, megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés. A jelentkezéseket telefonon várom.
    OpenJobs - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Sales Manager (Hunter)
    Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltató és biztosító partnercégünk megbízásából az értékesítési csapata bővítésére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: Egészségügyi szolgáltatások értékesítése kizárólag vállalati ügyfeleknek Új ügyfelek megszerzése Személyes tárgyalások lebonyolítása A kitűzött egyéni terv
    Profession.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Store Manager (Debrecen) - BUD00002K
    Vodafone Hungary is looking for Ensuring achievement of shop set sales targets. Ensuring best customer experience in store. Drives the acquisition and retention of consumer and business clients Looking for innovative sales opportunities, manage mobile sales initiatives . Management of Store processes. Analysing sales results and local area opportun
    Profession.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • German AND English speaking Application Support Analyst
    Merlin - IT KFT is currently recruiting for To provide 1st line application support; answering support queries via phone and email To maintain a high degree of customer service for all support queries and adhere to all service management principles. To take ownership of user problems and be proactive when dealing with user issues. To log all calls
    Profession.hu - 2014-10-15 - Küldés e-mailben
  • Karbantartó technikus
    A Richter Gedeon üzemi területen gépészeti és villamos karbantartási munkálatok elvégzése; a munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk előállítása, naprakészen tartása; szisztematikus hibakeresés és elhárítás; az üzem épületével kapcsolatos átalakítási, felújítási és karbantartási munkálatok elvégzése; az üzem termelő tevékenységének támogatása, a gé
    Profession.hu - 2014-10-18 - Küldés e-mailben
  • Application Support Analyst with French/German
    If you are enthusiastic to work in an international environment and would like to use your language skills, please do not hesitate to apply for this opportunity. To provide 1st line technical support; answering support queries via phone and email To maintain a high degree of customer service for all support queries and adhere to all service managem
  • French and English speaking Application Support Analyst
  • Értékesítő
    Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, kiemelkedő minőségű műszereket fejlesztő és gyártó, magyar tulajdonú megbízója részére bővítés miatt munkatársat keres az alábbi pozícióba: Meglévő magyar és külföldi vevőkkel való kapcsolattartás, Új ügyfelek megkeresése, megrendelések generálása, Folyamatos együttműködés a fejlesztőmér
  • Gépkezelő
    Magyar tulajdonú édesipari termékeket gyártó cég pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére: Gépkezelő betanított munkás Feladatok: Cukrászati terméket előállító gépek kezelése Elvárások: Gépkezelésben eltöltött, két éves tapasztalat Előny: Szakirányú végzettség Amit ajánlunk: Fiatalos, stabil munkahely Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz emi
  • hentes
    Feladatok: Félsertés bontása,csontozás. Vevők kiszolgálása. Elvárások: Jó megjelenés,önmagára,munkájára igényes 50 év alatti férfi.Önálló munkavégzés! Cégnév: Derék-Hús Kft.
    2014-10-15 - Küldés e-mailben
  • English Speaking Customer Support 2nd Level
    On behalf of our international partner which is one of Europe's leading providers of communication services we are looking for 2nd level IT helpdesk specialist. Technically aware customer service agents who demonstrate excellent customer care skills (e.g. owning, driving, communicating/updating and all company values) such that customers that they
  • Márkabolti értékesítő munkatárs (Debrecen) - DEB000001
    A Vodafone Magyarország A Vodafone üzletekben az ügyfelek kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése Ügyfélszolgálati ügyintézés A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése Panaszok, reklamációk kezelése Szervizes ügyintézés és adminisztráció Minimum középfokú végzettség, (felsőfokú
  • Értékesítési adminisztrátor (részmunkaidőben)
    A munkavégzés helyén működő telefon és telefax szolgálat ellátása A meghatározott munkavégzés helyén működő szerződött partnerek (biztosítás közvetítők) megbízási jogviszonyával kapcsolatos összes adminisztrációs teendő ellátása. A munkakörhöz tartozó számítógépes értékesítés támogató programok használata A munkavégzés helyén működő szerződött part
    Profession.hu - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Autóalkatrész kiszállító- értékesítő (Debrecen)
    A BÁRDI AUTÓ ZRT, a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője Autóalkatrész kiszállítási és értékesítési feladatok ellátása Szállító gépjármű szakszerű használata Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány Hasonló területen
  • Infocommunications Technology (ICT) Architect
    Dolgozzon debreceni telephelyen multinacionális partnerünknél stabil háttérrel, fiatalos, lendületes munkakörnyezetben! Ügyfelekkel és fejlesztői csapattal való kapcsolattartás A meglévő rendszerkövetelmények elemzése, részvétel azok végrehajtásában Az új fejlesztések jelenlegi rendszerbe való beillesztésének tervezése és előkészítése (high level d
  • Folyamatmérnök
    A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és n
    Profession.hu - 2014-10-13 - Küldés e-mailben
  • Ipari mérnök
  • Problem Manager with fluent English (DEBRECEN)
    Our multinational partner is looking for a Problem Manager with fluent English knowledge in their Shared Services Centre in Debrecen. The role holder will work as a member of a Global Problem Management Team, with responsibility for leading investigation into Problem Management cases and ensuring that Problems are managed effectively and progressed
  • Minőségbiztosítási és folyamat specialista (Erőforrásmenedzsment és nemzetközi pénzügyek) (Debrecen)
    Erőforrásmenedzsment és nemzetközi pénzügyi eredmények témakörben az egyes szakterületek mutatószámainak ábrázolása Intézkedések megtervezése minőségfejlesztés és -irányítás céljából A minőséget befolyásoló tényezők felderítése, minőségjavító intézkedések javaslása Erőforrásmenedzsment témakörben a struktúra és folyamatjavítást megcélzó intézkedése

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés