debreceni állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2402 db
  • könyvelő
    Feladatok: Beérkező, kimenő bizonylatok kezelése, bank könyvelése vegyes tételek könyvelése bevallások készítése beszámoló készítése statisztikák készítése Elvárások: Mérlegképes végzettség szakmai gyakorlat monotonitás tűrése problémamegoldó képesség Cégnév: Bendem Tax KFT
    2014-09-15 - Küldés e-mailben
  • English Speaking Customer Support 2nd Level
    On behalf of our international partner which is one of Europe's leading providers of communication services we are looking for 2nd level IT helpdesk specialist. Technically aware customer service agents who demonstrate excellent customer care skills (e.g. owning, driving, communicating/updating and all company values) such that customers that they
    Profession.hu - 2014-09-16 - Küldés e-mailben
  • Portfolio- & Projekt-Manager (Budapest/Debrecen)
    Portfolio- und Roadmapmanagement támogatása a Collaboration & Office Infrastructure Services-ből, a Telekom IT-ben Portfoliók ellenőrzése költség és minőségi paraméterek alapján Intézkedések kidolgozása portfolió fejlesztésekhez Portfolio-Roadmap készítése, koordinálása és irányítása Minősített Reportings & Monitorings biztosítása minden ro
    Profession.hu - 2014-09-17 - Küldés e-mailben
  • Színesgépmester
    Debreceni partnercégünk számára papíripari tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk: Több színes ofszet nyomdagépek beállítása és működtetése Színmérési eszközök, színrendszerek gyakorlati alkalmazása Ügyfelek igényeinek megfelelő ívek nyomtatása Termelési határidők betartása Kellékanyag- és papírfelhasználás felügyelete és pontos regisztrálá
    Profession.hu - 2014-09-15 - Küldés e-mailben
  • PHP programozó
    Feladatok: PHP-ban jártas tapasztalt programozókat keresünk debreceni irodánkba, azonnali munkakezdéssel teljes 8 órás munkaidőben. Feladat: vállalatirányítási, információs rendszerek tovább fejlesztése, karbantartása Elvárások: Elvárások: - PHP, Mysql, CSS, HTML magas szintű használata - min. 1-3 éves tapasztalat - Pontosság, precizitás, kreativit
    2014-09-03 - Küldés e-mailben
  • Senior Hálózattechnikai design rendszermérnök
    Dolgozzon multinacionális partnerünknél debreceni, budapesti, vagy pécsi munkavégzéssel! A stabil háttér, fiatalos, lendületes munkakörnyezet biztosított. A senior hálózattechnikai design rendszermérnök pozícióban dinamikus környezetben (külföldi utakkal) folyik a munkavégzés, ahol a fő tevékenység globális hálózatok tervezése, kiépítése és üzemelt
    Profession.hu - 2014-09-18 - Küldés e-mailben
  • Könyvelő
    Szolgáltatást végző vállalkozás debreceni munkavégzésre Őstermelői tevékenység könyvelése Szállítói-vevői számlák, bank és pénztár analitikák könyvelése Tárgyi eszköz nyilvántartás és könyvelés Bérszámfejtés könyvelés Elektronikus adóbevallás készítés (áfa, mérlegbeszámoló, stb.) Kimutatások, számítások, tervek készítésében való közreműködés Egyéb
  • Minőségirányítási munkatárs
    Nemzetközi háttérrel rendelkező termelő vállalat Aktív részvétel az integrált minőségirányítási rendszer karbantartásában, működtetésében és fejlesztésében Vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel, Minőségirányítási dokumentumok kezelése és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben, ISO 9001 és 14001 minőségirányítási rendszer auditr
    Profession.hu - 2014-09-11 - Küldés e-mailben
  • Customer Support 2nd line Agent
    This is the perfect opportunity for talented, spirited candidates to join one of the world's biggest multinational telecommunication companies as an Customer Support 2nd line Agent. Our well known multinational client is a prestigious telecommunication company both in the UK and in the world. The company is providing IT and communications services
    Profession.hu - 2014-09-12 - Küldés e-mailben
  • Research & Development Specialista (Debrecen)
    Részvétel Integration of Customer Solutions and Product Solutions alkalmazások további fejleszetésében Kapcsolattartás ügyfelekkel a követelmények meghatározásának és értékelésének érdekében Közreműködés a solution design folyamatban Új intézkedések végrehajtásának támogatása Részvétel a programdokumentáció elkészítésében Program tesztek tervezése,
  • Autóalkatrész kiszállító- értékesítő (Debrecen)
    A BÁRDI AUTÓ ZRT, a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője Autóalkatrész kiszállítási és értékesítési feladatok ellátása Szállító gépjármű szakszerű használata Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány Hasonló területen
  • Export sales / export értékesítő aktív német nyelvtudással
    Debreceni székhelyű technológiai vállalat export értékesítőt keres: Részvétel a cég export tevékenységének továbbfejlesztésében Új vevők felkutatása és akvirálása német nyelvterületen Értékesítési lehetőségek elemzése, termékpozicionálás Új termékek bevezetése Önálló exportértékesítés, megrendelések nyomon követése A partnerek munkájának napi szint
    Profession.hu - 2014-09-10 - Küldés e-mailben
  • Üzleti elemző (Debrecen)
    Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal A rendszerben lévő igények analizálása és részvétel a végrehajtásukban A változások meghatározása és dokumentálása Workshop-ok tartása termék-, üzlet-, és folyamatfelelősökkel közreműködve, a követelmények kidolgozása, különösképp hálózati termékek esetében (VPN megoldások) Elvárás specifikáció
  • Műszaki Megrendelés Ügyintéző (Debrecen)
    T-Systems International ügyfelei számára MPLS hálózathoz új és már meglévő kapcsolatok kiépítésének és módosításának kezelése Komplex rendelések és folyamatok indítása, vezérlése és követése, dokumentálás, kapcsolattartás nemzetközi viszonylatban Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás Középfokú végzettség BSc/MSc diploma előnyt jelent
  • Gyakornok (Debrecen)
    IP-VPN hálózatok üzembe helyezése, felhasználó IP hozzáférésének létrehozása, beleértve a hálózat kiépítését is. Szakirányú aktív felsőfokú képzésben való részvétel (informatikus, mérnök informatikus) Heti munkaidő: min. 25 óra Kiváló kommunikációs képesség Csapatjátékos Tanulásra való hajlam az IT telekommunikációs területén Ethernet, TCP/IP, DHCP
  • Alkalmazás Adminisztrátor (Debrecen)
    Alkalmazás-üzemeltetés Incidensek megoldása a kapcsolt rendszerekben Change, incidens, probléma és konfiguráció menedzsment Meglévő dokumentumok frissítése, új dokumentáció létrehozása Release-, patch menedzsment Kapacitás menedzsment és szerver-platform módosítás Rendszer-monitorozás Felsőfokú informatikai végzettség Legalább középfokú német nyelv
  • .Net fejlesztő gyakornok (Debrecen)
    ITSH számára készülő webalkalmazás fejlesztési projektben való részvétel. A projektek Agilis/SCRUM metodológia szerint zajlanak Fejlesztési feladatok elvégzése Specifikációban való részvétel Lefejlesztett komponensek tesztelése Minimális dokumentáció készítése Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony - legalább 2016 januárig Heti min. 24 óra m
  • Indirekt Beszerző
    "Közösen tartjuk mozgásban a Világot" - hangzik a Schaeffler csoport mottója. Egyike vagyunk a legnagyobb gördülőcsapágy-gyártóknak, és elismert partnere a legjelentősebb autógyártó konszerneknek. Közismert márkaneveink, mint az INA, FAG és LuK évtizedek óta az innovativitás, minőség és megbízhatóság szolgálatában állnak. Vállalatcsoportunk összese
  • ITIL Incident Manager for SAP Operation Services (Debrecen)
    Incidensek feldolgozásának felügyelete azok teljes élettartama alatt, a megadott szolgáltatási és üzemeltetési szintek (SLA-k és OLA-k) figyelembe vételével Az SLA és/vagy OLA előrelátható megsértése esetén a megfelelő lépések kezdeményezése Az összes incidens felügyelete Az incidensek prioritási szintjének korrekciója Amennyiben szükséges, az inci
  • Multilingual Delivery Manager
    Do you speak English and another foreign language proficiently? Are you interested in the telecommunications/IT field? Work at our multinational partner in Debrecen as delivery manager - take the opportunity and be part of a large-scale organization with dynamic environment and excellent opportunites. Plan, control, co-ordinate and manage the deliv

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés