egeri állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 659 db
  • Autóalkatrész értékesítő (Eger)
    A BÁRDI AUTÓ ZRT, a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű működtetése Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány H
    Profession.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Minőségügyi koordinátor (TESK-5556-14)
    Felelősségvállalás az üzem minőségbiztosítási folyamataiért, a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása, reklamációk kezelése, belső auditok kivitelezése, folyamatos fejlesztésekben való részvétel. Felsőfokú szakirányú végzettség Szabványok (ISO TS 16949, VDA 6, ISO 14001) ismerete, használata FMEA ismeretek EMPB/PPAP/PPF felhasználása Német
    Profession.hu - 2014-07-17 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Áruházi-üzletházi eladó Várható bruttó kereset (Ft / hó): 101 500 – 118 000 További információ: Kereskedelmi végzettség fontos! Érdeklődni telefonon: 30/959-3545 Holló Gábor! Munkavégzés (munkakezdés) helye: 3300
    Afsz.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • bolti értékesítő
    Feladatok: Bolti értékesités. Elvárások: Eger belvárosi üzletbe keresünk jó megjelenésű,jó kommunikációs képességgel rendelkező fiatal női munkatársat keresünk. Cégnév: Guido
    2014-06-27 - Küldés e-mailben
  • CNC esztergályos!
    CNC hossz- és revolveresztergákra gyakorlattal rendelkező CNC esztergályost keresek, vegyes munkakörbe. Vezérlők:Siemens, Fanuc, NCT.
    Allasok.org - 2014-07-23 - Küldés e-mailben
  • Adóügyi ügyintéző I.
    Nemzeti Adó- és Vámhivatal Heves Megyei Adóigazgatósága   a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Nemzeti Adó- és Vámhivatal Heves Megyei Adóigazgatósága Bevallási Osztály Adóügyi ügyintéző I. munkakör betöltésére. A kormánytisztviselői jogviszony időtartama: határozott idejű várh
    Kozigallas.gov.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • Értékesítés támogatási munkatárs - Eger (1983026)
    A Budapest Bank az egyik legelső hazai kereskedelmi bankként 1987-ben jött létre, tulajdonosa a GE (General Electric Company). A bank a GE Capital International, a GE pénzügyi üzletágának részeként teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat kínál a lakosság és a vállalkozások számára. A pénzintézet budapesti és békéscsabai központjában és 101 bankfiókjá
    Profession.hu - 2014-07-14 - Küldés e-mailben
  • Desktop üzemeltető technikus
    A T-Systems Magyarország Zrt. az alábbi pozícióba keres munkatársat: Az ügyfelek informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel Különböző üzleti, ügyfél specifikus alkalmazások 1. és 2. szintű támogatása Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és ha
    Profession.hu - 2014-07-10 - Küldés e-mailben
  • Értékesítési munkatárs (kereskedelmi) (-Mobiltelefon)
    Foglalkozás megnevezése: Értékesítési munkatárs (kereskedelmi) (-Mobiltelefon)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Nyelvtudás: angol (alapszintű nyelvismeret) német (alapszintű nyelvismeret) Speciális követelmény: Érettségi! Várható bruttó kereset (Ft /
    Afsz.hu - 2014-07-24 - Küldés e-mailben
  • Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző (-gazdasági ügyintéző)
    Foglalkozás megnevezése: Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző (-gazdasági ügyintéző)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző tapasztalat: 5 év fölött Számviteli szakügyintéző tapasztalat: 5 év fölött Számviteli ügyintéző (a szak megjelöl
    Afsz.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Értékesítő-Kiszállító
    Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési ci
    Profession.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Oktatásszervező (-pénzügyi ügyintéző)
    Foglalkozás megnevezése: Oktatásszervező (-pénzügyi ügyintéző)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: főiskola, szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Oktatásszervező tapasztalat: 1 év felett 2 évig Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével) tapasztalat: 1 év felett 2 évig Járművezetési engedély: "B" személygépkocsi, kist
    Afsz.hu - 2014-07-23 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés