Fizikai munka / segédmunka állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 13967 db
  • Komissiózó
    Feladatok: Termékek, megrendelések összekészítése kiadott lista alapján. Árukiadással kapcsolatos teendők. Raktári rend betartása. Elvárások: Alapfokú végzettség. Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság. Csapatban való együttműködés. Cégnév: Maxifortis Kft.
    2014-11-14 - Küldés e-mailben
  • Mechanikus karbantartó (Mór)
    Legyünk együtt sikeresek!Fémipari megmunkálással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk 4 jelöltet az alábbi pozícióba:   Pozíció leírása: A termelő berendezések, termelőeszközök állapotának, működőképességének biztosítása a megkövetelt minőségszint mellett, Az új termékekhez kapcsolódó termelő eszközök próbája, sorozatgyártásra való felkészít
    TopjobFejér - 2014-11-22 - Küldés e-mailben
  • betanított munkatárs
    Feladatok: A főbb feladatok: kézi műveletes munkák, gépkiszolgálás Partnerünk, az ország egyik legnagyobb vállalata részére a XI. kerületbe munkatársakat keresünk, időszakos munkavégzésre, egy műszakos munkarendbe, heti fizetéssel, kiemelten fontos projektmunka lebonyolítására, változatos munkafolyamatokkal. Az elvárásokat teljesítő kollegáknak főá
    2014-11-21 - Küldés e-mailben
  • Köztisztasági, településtisztasági gép kezelője
    Városüzemeltetés, hulladékgazdálkodás és köztisztaság területén több évtizedes tapasztalattal rendelkező minősített közszolgáltató. Elvárások: -B, C kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat -GKI igazolvány, -emelőgépkezelő vagy könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány -műszaki érzék, -önálló munkavégzés. Előny: -települési hulladékgyű
    Profession.hu - 2014-11-21 - Küldés e-mailben
  • Gépjármű mosó-polírozó / autóápoló
    Az ország legnagyobb Toyota márkakereskedése gépjármű mosó-polírozó, autóápoló munkatársat keres Budaörsi úti telephelyére. Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedéssel és szervizelésével foglalkozik. Fő tevékenységi körünk személy- és kis haszonjárműv
  • Eladó, Árufeltöltő - diákmunka
    Árufeltöltés, Értékesítésben való segédkezés, Vevők udvarias és szakszerű kiszolgálása Aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony, Jó kommunikációs készség, Megbízhatóság. Bruttó 595 Ft-os órabér
  • Berendezés kezelő
    Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari partnere részére keres munkavállalókat az alábbi pozícióba: Gépkezelés munkautasítások mentén Menetidő betartása 8 általános iskolai végzettség Több műszakos munkarend vállalása Erkölcsi bizonyítvány Gépkezelői tapasztalat előny Az alapbért kiegészítheti bónusz és cafetéria jut
  • Raktáros-targoncás (Páty)
    A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat. Raktárba érkező áru kezelése A megrendelések pontos, rendezett összeállítása Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok Ár
  • Raktáros - diákmunka
    Rendelkezel heti pár nap szabadidővel? Szeretnéd hasznosan eltölteni szabadidődet? Szeretnél pénzt keresni, tapasztalatot szerezni? csövek csiszolása, pakolása, ellenőrzése, egyéb raktári teendők ellátása. Aktív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony, betöltött 18. életév, Megbízható, dolgozni vágyó diákok jelentkezését várjuk. azonnali kezdés, fol
  • Köztisztasági munkás (településtisztasági betanított munkás)
    Városüzemeltetés, hulladékgazdálkodás és köztisztaság területén több évtizedes tapasztalattal rendelkező minősített közszolgáltató. Elvárások: -8 általános iskolai végzettség, -jó fizikai erőnlét, állóképesség, -emelőgépkezelő vagy könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány (szakmunkás esetén csak) Előny: -gépkezelői jogosítvány NKH, -hul

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés