fóti állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Találatok száma: 119 db
  • Associate Customer Service Representative - French (1950127)
    GE (NYSE: GE) works on things that matter. The best people and the best technologies taking on the toughest challenges. Finding solutions in energy, health and home, transportation and finance. Building, powering, moving and curing the world. Not just imagining. Doing. GE works. For more information, visit the company's website at www.ge.com Checki
    Profession.hu - 2014-04-22 - Küldés e-mailben
  • Lean Manufacturing Engineer (1937877)
    Be part of a team for a facility start up: construction, ERP system, manufacturing Process definition and coordinate functions, sourcing, engineering, IT, and HR; Develop and maintain manufacturing methods and create process routings; Support fixtures and tools design: requirements, purchase and installation; Conduct cost / benefit analysis for cha
  • Control Systems Integration & Configuration Engineer TMS (1938496)
    Responsible for functional integration and configuration activities on control panels. This includes: integration of logic and visualization software on programmable logic controllers (PLCs) and human-machine interfaces (HMIs); configuration of hardwired and serial interface between subsystems; configuration of industrial network components such as
  • Associate Customer Service Representative - English (1950137)
  • Associate Customer Service Representative - German (1950109)
    Checking clients according to Black Lists/Embargo lists Checking completeness of order entries and discuss issues with cross-functionally with Sales, Finance, R&D, Supply Chain or directly with the customer Administration of ERP System (scan hard copy orders, enter necessary comments and archive order in the system) Maintenance of order status
  • Associate Customer Service Representative - Spanish (1950134)
  • Sales analyst
    Dohányipari partnercégünk részére keresünk Kimutatások, grafikonok készítése Rendszer tesztelésének támogatása Adatbányászat Minimum érettségi Középfokú angol nyelvtudás Adminisztrációban szerzett gyakorlat Erős Excel tudás
  • Stratégiai beszerző (9-19-33458/PR)
    Partnercégünk részére keresünk munkavállalót az alábbi pozícióba: STATÉGIAI BESZERZŐ Feladatok: -Stratégiai beszállítók menedzsmentje és minősítése -új beszállítók felkutatása és kvalifikációja -Ártárgyalások vezetése és hosszú távú keretszerződések kialakítása -A stratégiai beszerzés és a teljes ellátási lánc fejlesztésének proaktív támogatása a g
    Profession.hu - 2014-04-18 - Küldés e-mailben
  • Quality Engineer (4-30-33339/PR)
    - Competitive package - Dynamically growing multinational company with opportunities to work individually - International career opportunity
  • Gyűjtős forgalomvezető
    Feladatok: •Munkaadó: Nemzetközi szállítmányozási cég •Munkahely: Fót •Jövedelmi csomag: Bér és juttatások megállapodás szerint •Referencia szám: 722 Elvárások: •Szakmai ismeretek: export-import gyűjtőforgalom •Szükséges nyelvtudás: angol/német Cégnév: Hertzog és Bárdos Kft.
    2014-04-11 - Küldés e-mailben
  • Gyakornoki lehetőség- Fóton
    Olyan nappali tagozatos hallgatók figyelmébe szeretnénk ajánlani ezt a munkát, akik tudják vállalni a heti 3-4 napot, érdekli őket a logisztika, valamint akár gyakornoki idejüket is szívesen töltenék partnercégünknél! Főként mérési és adatrögzítési feladatok
    Work24 - 2014-04-23 - Küldés e-mailben
  • Non food osztályvezető
    Jobpilot.hu - 2014-04-22 - Küldés e-mailben
  • Vezérlőszekrény-tervező mérnök
    A Pannon-Work Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres, fóti telephelyre, hosszú távú munkára az alábbi munkakörbe: Villamos szekrénycsoportok tervezése turbina-, kompresszor-és üzemirányítási rendszerek számára a vonatkozó szabványok és vevői specifikációknak megfelelően. Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal,
    Profession.hu - 2014-04-08 - Küldés e-mailben
  • Könnyű fizikai diákmunka
    Feladatok:autók rendben-tisztántartása,ellenőrzése.Elvárások:aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,önálló, gyors és pontos munkavégzés,jó állóképesség,monotonitástűrésMunkavégzés helye:FótEgyéb:Fizetés:Bruttó 928 Ft/ óraMunkaidő:szombat-vasárnap 8:00-16:00Munkavégzés helye:Fót, Fehér kő utca
  • autószerelő
    Önállóan dolgozni tudó,szakmai tapasztalattal rendelkező autószerelőt felveszünk FÓTI szervizünkbe. Elvárások: autószerelő végzettség,b kategóriás jogositvány
    Allasok.net - 2014-04-22 - Küldés e-mailben
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
    Monster.hu - 2014-04-22 - Küldés e-mailben
  • German Speaking Sourcing Admin
    A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - fóti munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe: Indirekt beszerzések lebonyolítása (írószerek, szoftverek, szolgáltatások) Megrendelések teljesítésének nyomon követése, riportálása Prezentációk, riportok előkészítése Pénzügyi adat
    Profession.hu - 2014-04-07 - Küldés e-mailben
  • gyakorlott mérlegképes könyvelő
    FÓTI KÖNYVELŐIRODA KERES gyakorlott mérlegképes könyvelőt, bérszámfejtési ismeretekkel.
    Allasok.org - 2014-04-23 - Küldés e-mailben
  • Control Systems Design Engineer Turbomachinery (1942593)
    GE Oil & Gas is a world leader in advanced technologies and services with 43,000 employees in more than 100 countries supporting customers across the industry—from extraction to transportation to end use. Our unrelenting commitment to the environment, health and safety, quality and integrity defines us: it’s The Way We Work.
  • Test Engineer (1924769)
    Profession.hu - 2014-04-09 - Küldés e-mailben

Feliratkozás a hírlevélre

Iratkozzon fel hírlevelünkre! Azonnal értesítjük, ha Önnek megfelelő állásajánlatot kínálnak.

Top 10 város