Győr-Moson-Sopron megyei állások, munkák

Megadott kulcs

  •  eladó

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 432 db
  • Eladó- Pénztáros
    Az EUROFAMILY csapatába férfi/női ELADÓ-PÉNZTÁROS munkatársat keresünk soproni munkavégzéssel, füstmentes környezetbe. Az EUROFAMILY célja, hogy 34 üzletből álló hálózatán keresztül közel
    Profession.hu - 2014-10-10 - Küldés e-mailben
  • Eladó - Sopron
    eladójaként Te örömmel biztosítod ezeket. Az áruház alkalmazottainak első sorában állsz, kedvesen és jókedvűen
    Profession.hu - 2014-09-25 - Küldés e-mailben
  • Eladó
    Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.Vásárlóink pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére. Feladatok: • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők
    Profession.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (trafik eladó)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (trafik eladó)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Élelmiszer- és vegyiáru eladó Nincs szakképzettsége Speciális követelmény: eladó végzettség nem feltétel, tartós munkanélküliek, környékbeliek
    Afsz.hu - 2014-10-22 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (Bolti eladó)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Bolti eladó)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség
  • Baromfi eladó
    Munkakör megnevezése: Baromfi eladó Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 9012 Győr, Királyszék u. 33. Főbb feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő
    Tesco.hu - 2014-09-20 - Küldés e-mailben
  • Eladó munkatárs (Budapest / Győr)
    Megbízónk a magyar piacra újonnan érkező, minőségi kozmetikumokat forgalmazó olasz tulajdonban lévő, nagy múltra visszatekintő kereskedelmi cég. Részükre keresünk olyan ambiciózus, vevőorientált, jó kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkező jelölteket, akik némi szakmai tapasztalattal és legalább középfokú angol nyelvtudással rendel
    Profession.hu - 2014-10-07 - Küldés e-mailben
  • Pizza futár,büfé eladó!
    Győri pizzéria futárt,büfé eladót keres teljes munkaidőben Feltételek: talpraesett,megbizható,önálló hasonló területen szerzett tapasztalat előny
    Allasok.org - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó munkatárs
    Magyarország meghatározó Villamossági Szaküzlet hálózata Vásárlók fogadása, kiszolgálása Beérkező rendelések feldolgozása Kapcsolattartás az ügyfelekkel Szakmai tanácsadás Minimum középfokú szakirányú (villamossági) végzettség Számítógép felhasználói szintű ismerete Minimum 2 év szakmai tapasztalat (hasonló területen szerzett előny) Jó kommunikáció
    Profession.hu - 2014-10-06 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (Eladó)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Eladó)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Áruházi-üzletházi eladó Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés / jogszabály szerint További információ: A Duna Centerben található Díszállat és Horgászcikk Kisáruház eladót
    Afsz.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Gyorséttermi eladó (Gyorséttermi eladó-részmunkaidő)
    Foglalkozás megnevezése: Gyorséttermi eladó (Gyorséttermi eladó-részmunkaidő)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Élelmiszer- és vegyiáru eladó Speciális
  • Eladó - Sopron Pláza
    Sopron Plazaba lévő üzletünkbe munkájára igényes fiatal női eladót keresünk kiemelt fizetési lehetőséggel. Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címre kérjük.
    Allasok.net - 2014-10-19 - Küldés e-mailben
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Bolti eladó)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Élelmiszer- és vegyiáru eladó Speciális követelmény: Valamilyen
    Afsz.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (bolti eladó)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (bolti eladó)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Áruházi-üzletházi eladó Konfekció-, méteráru- és lakástextil-eladó
  • Kertészeti eladó
    Kertészeti kis- és nagykereskedésünk a soproni és a szombathelyi árudájába is keres szakirányú végzettséggel és gyakorlattal rendelkező kertészeti eladót. Kereskedelmi végzettség előny.
    Allasok.net - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (bolti eladó)     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: ABC eladó Bolti pénztáros Kereskedő-boltvezető Informatikai ismeret: IT alapismeretek Speciális követelmény: bolti eladó, pénztáros végzettség, gyakorlat
    Afsz.hu - 2014-10-15 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (Eladó- pénztáros)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Eladó- pénztáros)     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett
  • Bolti eladó (pékáru eladó)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (pékáru eladó)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Élelmiszer- és vegyiáru eladó Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés / jogszabály szerint További információ: Regisztrálni
    Afsz.hu - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (Húsbolti eladó (csontozni tudó))
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Húsbolti eladó (csontozni tudó))     elvárt gyakorlati
    Afsz.hu - 2014-10-13 - Küldés e-mailben
  • Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású (Eladó - Varró végzettséggel és tapasztalattal)
    Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású (Eladó - Varró

Kiemelt ajánlataink

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés