győri állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2328 db
  • EROTIKUS MUNKA
    Feladatok: erotikus Elvárások: FIATAL CSINOS KOLLÉGANŐT KERESEK EROTIKUS MUNKÁRA OTTLAKÁS MEGOLDHATÓ. Cégnév: ALEXA
    2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Senior folyamatmérnök
    Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. A bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Új alkatrészek és szerelt komponensek gyártás megvalósíthatósági vizsgálata (felszerszámozás, berendezés szállító kiválasztása stb.) A meglévő berendezések és folyamatok fejlesztése, PFMEA
    Profession.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • Elektromos karbantartó - Járműgyártás, Lakkozó üzem
    A lakkozó üzemi berendezések és robotok karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása Műszaki rajz felülírása Berendezések optimalizálása, javaslattétel Együttműködés a karbantartó munkatársakkal Középfokú villamos végzettség, technikusi ill. műszerész végzettség előnyt jelent
  • Test Engineer
    Our Client is a member of a worldwide acting technology group with main responsibilities in ground transportation sector, especially in railway interlocking and signalling systems in the CEE region. For reinforcing our Client´s software developer and tester team in Győr, we are looking for a Understanding of functional requirements and the dependen
  • Software Designer and Developer
    Our Client is a member of a worldwide acting technology group with main responsibilities in ground transportation sector, especially in railway interlocking and signalling systems in the CEE region. For reinforcing our Client´s software developer and tester team in Györ, we are looking for a Active cooperation in designing, analyzing and implementi
  • Call center vezető
    Ügyfelünk egy évek óta fejlődő, fogorvosi és fogtechnikai területen működő, magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtó cég Győrben. Szolgáltatásaik szélesebb körű megismertetéséhez, a magas színvonalú ügyfél kapcsolattartáshoz, marketing tevékenységek ellátásához keresünk most számukra németül ÉS angolul nagyon jól beszélő munkatársat az alábbi pozíc
    Profession.hu - 2014-07-24 - Küldés e-mailben
  • Kontroller - Vállalati Kontrolling
    Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalma
  • Karbantartó - motorszállítás területén
  • Operatív termelésirányító - Járműgyártás, Logisztika
  • Disponent(inn)en
    PTG Europe Kft.(Komplettradmontage in JIS-System) sucht Disposition der einzelnen Komponenten Kontakt mit den Zulieferanten, mit der Produktion, mit dem Kunden Bestandsführung Deutsch in Wort und Schrift Mehrjährige Erfahrung im Bereich Logistik (Automotive) Flexibilität Englisch
  • Szervizmérnök – Automatizálás (Győr)
    Automatizálási, hajtástechnikai, busz,- és RFID rendszerek, NC vezérlések szervizelése, üzembe helyezése és karbantartása, szakmai tanácsadás, terméktámogatás, PLC és NC orientált projektek végrehajtása, menedzselése. Technikusi vagy villamosmérnöki végzettség, Siemens PLC programozási ismeretek, - vagy pályakezdők esetén automatizálási szakirányon
    Profession.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • HR Projektvezető (Győr)
    Magyarország piacvezető munkaerő-kölcsönző és közvetítő cége, a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. győri kirendeltsége saját csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba: A kölcsönzött dolgozók munkavállalásával kapcsolatos ügyek kezelése (orvosi alkalmassági, kilépő papírok, jogosítványok, stb.) Munkavállalói szerződések kötéséhez, módosí
  • Vertriebsmitarbeiter Innendienst (m/w)
    Wir schaffen Verbindungen. Bald auch mit Ihnen? Stärken Sie unser Team. Seien Sie mit uns erfolgreich! Murrelektronik steht für innovative Produkte und technische Kompetenz in der Maschinen- und Anlagenausrüstung. Vom Schaltschrank, über die Schnittstelle, aktiv oder passiv ins Feld. Wir wollen weiter wachsen und suchen für unseren Standort in Györ
    Profession.hu - 2014-07-23 - Küldés e-mailben
  • Beszerző
    Biztos cégháttér, hosszútávú tervezhetőség Árajánlatkérések kiküldése Árak, kondíciók összehasonlítása Megrendelések kiküldése Készletgazdálkodás Egyedi megrendelések bonyolítása Szállítókkal angol és német nyelven való kapcsolattartás Fuvarszervezés Reklamációk intézése Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás Képesség a beszerzési és értékesítési
  • Szakács
    Minden egységünk és munkatársunk teljes szakmai odaadással, a minőség iránti elkötelezettséggel és a vendégek felé forduló megkülönböztetett figyelemmel járul hozzá a Don Pepe márka sikeréhez. Pozíció leírás: Különböző ételek készítése és tálalása, a konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése. Feladatok: meglévő készletek, készételek felmérése, a
  • építészmérnök
    Feladatok: Önálló tervezés, költségvetés és árajánlat készítés látványtervezés Elvárások: Győri tervezőirodánkba keresek tervezői gyakorlattal rendelkező építészmérnök kollégát. Amit ajánlok: jó munkakörülmények, barátságos légkör, változatos feladatok Amit elvárok: önálló munkavégzés, kreativitás, ArchiCAD használat. Pőcze Bálint Cégnév: Archi-Bal
    2014-07-16 - Küldés e-mailben
  • Fejlesztőmérnök teljes jármű méréstechnikai elemzés
    Profession.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Termelésiidő elemző - Termelési rendszerek / KVP Motor
    A győri motorgyár termelési idő elemző csapatának tevékenységét magas fokú komplexitás jellemzi. A munkatársak rálátással rendelkeznek a teljes gyártási folyamatra a termék keletkezésétől kezdődően a széria szakaszon át egészen a kifutásig. Folyamatosan kapcsolatot tartanak a partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthatnak ki a gy
  • Félvezető technológus - Minőségbiztosítás, Járműgyártás

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés