hatvani állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 371 db
  • Site - és Mérnökségvezető
    Ügyfelünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű, szakértői szolgáltatást nyújtó vállalat. Megbízásukból keresünk szakembert az alábbi pozícióba: Az ügyfél telephelyén lévő site vezetése Napi stratégiai működés megtervezése, irányítása, ellenőrzése A szakmai területek (operáció, technológia, szakértői projektek) irányítása és ellenőrzése A Par
    Profession.hu - 2014-11-19 - Küldés e-mailben
  • Project Lead Engineer
    Johnson Electric Group is the definite leader in micromotors, motion subsystems and actuators for automotive and industrial applications. Our motion solutions adjust car seats and headlamps, run vacuum cleaners and power drills as well as 300 other applications worldwide. We are the safe choice for our clients. For our R&D department based in H
  • Műhelyvezető (Hatvan)
    A nemzetközi Decathlon csoport ma 50 000 munkatárssal dolgozik a világ 19 országában. A 37 éves múltra visszatekintő francia központú társaságunk 4 kontinensen megtalálható 730 Decathlon áruházával, Európában piacvezető a sportszerek forgalmazása, tervezése valamint gyártása terén. Magyarországon 2005 óta 16 Decathlon áruházzal vagyunk jelen, és a
    Profession.hu - 2014-11-17 - Küldés e-mailben
  • Mechanical Design Engineer
    Johnson Electric Group is the definite leader in micromotors, motion subsystems and actuators for automotive and industrial applications. Our motion solutions adjust car seats and headlamps, run vacuum cleaners and power drills as well as 300 other applications worldwide. We are the safe choice for our clients. For our Engineering department based
  • Irodai titkársági munkatárs
    Mader Logisztikai Kft. keres irodai titkársági feladatok ellátására Számlázási feladatok, A havi zárás folyamata során a hozzá tartozó területek adatainak begyűjtése, Statisztikák, beszámolók készítése, Egyéb irodai/pénzügyi, munkaügyi feladatok ellátása, Kapcsolattartás, levelezés partnerekkel. Német nyelvtudás szóban és írásban, Pénzügyi és munka
  • Bérszámfejtő, HR, TB adminisztrátor
    Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: 47 fő bérszámfejtése Jelenléti, túlóra, munkaidőkeret, eltérő munkarend adatainak feltöltése elektronikus beléptető rendszerből, ezek ellenőrzése Havi költségtérítések összeállítása (saját gépkocsi használat, távolsági bérle
    Profession.hu - 2014-11-13 - Küldés e-mailben
  • Minőségbiztosítási folyamatfejlesztő mérnök
    Cégcsoportunk piacvezető a kábelköteg, az elektronikai egységek, a huzalok, valamint a kábelek előállításában. Neves autógyártóknak és világszerte ismert vállalatoknak fejlesztünk és gyártunk a háztartási gépek, beruházási javak és kommunikáció területén. Hatvani gyáregységünk, az LKH LEONI Kft a huzal és kábel részleghez tartozik és 164 dolgozóval
    Profession.hu - 2014-11-12 - Küldés e-mailben
  • Laboráns munkatárs
    Hatvani Mader Logisztikai Kft. keres laboráns tapasztalat, számítástechnikai ismeretek német nyelvtudás,
    Profession.hu - 2014-11-11 - Küldés e-mailben
  • Junior Managers Program (Logisztika)
    A Junior Managers Program egy egyedülálló fejlődési lehetőségetkínál vezetői ambíciókkal rendelkező pályakezdő diplomások számára. egyetemi végzettség (Msc) gazdasági (pénzügy-kontrolling, logisztika, ellátási lánc menedzsment) területen maximum 3 éves szakmai tapasztalat magas szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás vezetői készség és ambíció fejle
  • Köszörűs
    A 2003-ban alakult REMATECH Hungária Kft. egyedi alkatrészek, illetve kis és közepes szériák gyártására és szerelésére szakosodott. Alakulásunk óta jelen vagyunk a nemzetközi piacon is. Legtöbbet élelmiszeripari csomagológépek alketrészeiből és szerelt egységeiből értékesítünk. Egyedi és kis szériás gyártásba KU250-es fehérvári gépre keresünk köszö
  • Készlet-karbantartási asszisztens
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
    Monster.hu - 2014-11-20 - Küldés e-mailben
  • Junior Managers Program (HR terület)
    A Junior Managers Program egy egyedülálló fejlődési lehetőséget kínál vezetői ambíciókkal rendelkező pályakezdő diplomások számára. Egyetemi végzettség (Msc) releváns területen A program résztvevői a kétéves rotációs program alatt 4-6 állomáson és projekt munkákon keresztül ismerik meg Bosch világát Magyarországon és egy külföldi telephelyen egyará
    Profession.hu - 2014-11-07 - Küldés e-mailben
  • Könnyű fizikai diákmunka Hatvanban
    Feladatok:Könnyű fizikai munkaBetanított munkaElvárások:Nappali tagozatos hallgató jogviszonyBetöltött 18. életévMegbízhatóságMonotónia tűrése.Amit kínálunk:Bruttó 584Ft / óraMunkavégzés helye:HatvanEgyéb:Munkavégzés helye: Hatvan, megközelítés céges busszal.Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig 8 vagy 12 órás műszakban
    Work24 - 2014-11-20 - Küldés e-mailben
  • Senior LabView Engineer
    Johnson Electric Group is the definite leader in micromotors, motion subsystems and actuators for automotive and industrial applications. Our motion solutions adjust car seats and headlamps, run vacuum cleaners and power drills as well as 300 other applications worldwide. We are the safe choice for our clients. For our Production Department based i
    Profession.hu - 2014-11-04 - Küldés e-mailben
  • Raktáros
    Jobpilot.hu - 2014-11-19 - Küldés e-mailben
    Jobpilot.hu - 2014-11-20 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés