herceghalomi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Találatok száma: 8 db
  • Adminisztrátor
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
    Monster.hu - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
  • Tehergépjármű vezető
    Az MF CARGO Szállítmányozási Kft. 2002-ben kezdte meg tevékenységét és azóta van jelen a szállítmányozási piacon. A folyamatos fejlődésnek köszönhetően mára jelentős flottával megbízható, pontos, precíz munkatársakkal áll belföldi és nemzetközi megrendelői rendelkezésére. Megbízható kollégákat keres Elvárások: Nyerges, vagy tandem szerelvényen megs
    Profession.hu - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
    Jobpilot.hu - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
    Jobline.hu - 2014-04-15 - Küldés e-mailben
    Munkakör megnevezése: Adminisztrátor Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14. Főbb feladatok: Ellátja a beérkező és kimenő áruk raktári mozgásainak teljeskörű adminisztrációját. Egyezteti a szállítólevelek tartalmát és a rakodási terveket a rak...
    AllasTrend - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
    Munkakör megnevezése: Adminisztrátor Szakterület megnevezése: Raktározás (szárazáru/Herceghalom) Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14. Főbb feladatok: Ellátja a beérkező és kimenő áruk raktári mozgásainak teljeskörű adminisztrációját. Egyezteti a szállítólevelek tartalmát és a rakodási terveket a raktári számítógépes rendszerben szer
    Tesco.hu - 2014-03-16 - Küldés e-mailben
  • Agronómiai Értékesítő Szaktanácsadó
      A KITE Zrt. Észak-Nyugat-Dunántúli régiója pályázatot hirdet, herceghalmi alközpontjába, Agronómiai Értékesítő Szaktanácsadó munkakör betöltésére.   Feladata: a cégünk által forgalmazott termékek értékesítése tanácsadási tevékenység folytatása szaktanácsadási partnerkapcsolat kiépít...
    AllasTrend - 2014-04-11 - Küldés e-mailben
  • Plusz pénzre, másodállásra lenne szükséged?
    Szívesebben dolgoznál a saját álmaid megvalósításán és nem a főnöködén? Szeretnéd saját magad beosztani az idődet? Szeretnél kellemes és szórakoztató környezetben EXTRA JÖVEDELEM-hez jutni? Ha igen a válaszod, akkor építs karriert kötetlenül úgy, ahogy az életviteledbe leginkább belefér. Valósítsd meg saját céljaidat, alakítsd ki saját üzlethálózat
    Startapro.hu - 2013-06-04 - Küldés e-mailben

Feliratkozás a hírlevélre

Iratkozzon fel hírlevelünkre! Azonnal értesítjük, ha Önnek megfelelő állásajánlatot kínálnak.

Top 10 város