kecskeméti állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1175 db
  • Logisztikai vevőszolgálati referens
    A német tulajdonú Freudenberg multinacionális konszern, autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő 560 fővel üzemelő Kecskemét-Kadafalvai gyáregységének, dinamikusan és eredményesen fejlődő csapata felvételt hirdet az alábbi pozícióba: Kiszállítások lebonyolítása a vevők igényeinek és a termelési folyamatoknak megfelelően Vevőkkel való folyamatos k
    Profession.hu - 2014-11-28 - Küldés e-mailben
  • Értékesítési gyakornok
    Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni, ráérsz? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni? Hideghívások lebonyolítása, kapcsolatépítés, árajánlat készítés, professzionális szoftverrel támogatott ügyfél adminisztráció (CRM rendszer). Alapvető IT készségek (Word, Excel, PowerPoint), nyitott és kommunikatív személyis
  • Projektmenedzser (TESK-5898-14)
    Projektek levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel Árajánlatok készítése konfekcionált kábelekre, vevői igényeknek megfelelően, szorosan együttműködve az értékesítéssel és az ügyféllel Fejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése valamint átvezetése a szériagyártásba Előzetes dokumentációk elkészítése előkalkulációhoz és mintakés
    Profession.hu - 2014-11-27 - Küldés e-mailben
  • Összeszerelő operátor
    Kecskeméti autógyárba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Gyártósor különböző állomásain meghatározott szerelési, kezelési feladatok ellátása Információk, tapasztalatok átadása a gyártósorok termelékenységének és minőségének folyamatos javítása érdekében Együttműködés új termékek bevezetésénél, próbagyártások végrehajtása 8 általános iskola
  • Mérnök (autóipari felületkezelés)
    PPG: BRINGING INNOVATION TO THE SURFACE (TM) A PPG Industries célja továbbra is a világ vezető festéket és speciális anyagokat gyártó vállalatának lenni. A PPG vezető szerepet tölt be az innováció, fenntarthatóság és színek területén, ezáltal bármely más vállalatnál több módon segíti az ipar, szállítás, a fogyasztói termékek és a kivitelezés terüle
  • Autószerelő
    "Ha jól akarsz élni, légy szorgalmas, tanulj folyamatosan, és dolgozz a legjobbnál!" A Hovány Csoport, Magyarország egyik legnagyobb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportja bővülő csapatába kecskeméti telephelyére szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek - a megrendelt munkának megfelelő -ellenőrzése, átvizsgálása, javítása, beszámít
    Profession.hu - 2014-11-26 - Küldés e-mailben
  • Rendszeradminisztrátor (Junior/Senior)
    Európa 8 országában, több mint 4.000 munkavállalóval és több mint 30 telephelyen a régió vezető logisztikai vállalatai közé tartozunk. Több ismert cég, köztük a Daimler AG, Audi, Coca-Cola vagy a Lidl partnereink, akik támogatják a „Logisztika Kultúráját”.   Légy Te is részese ennek a kultúrának Kecskeméten és Hegyeshalmon: "Rendszeradminisztrátork
    TopjobBács - 2014-11-25 - Küldés e-mailben
  • Minőségügyi mérnök (TESK-5897-14)
    Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal a termékek minőségének folyamatos javítása céljából Gyártási folyamat-, termék- és belső auditok levezetése, támogatása Beszállítói reklamációk kezelése Vevői reklamációkban való együttműködés Bejövő áru ellenőr munkájának koordinálása Zárolt raktár kezelése Beszállítói minőségrendszer értékelése, s
  • Műszaki-környezetvédelmi asszisztens
    Hulladékgazdálkodással foglalkozó piacvezető társaság KIR-MIR vezető munkájának támogatása, veszélyes hulladéklerakó üzemeltetésének támogatása, műszaki, környezetvédelmi feladatok, folyamatok elemzése, előkészítése, karbantartása, hatósági engedélyeknek való megfelelés figyelése, jogszabályi kötelezettségek betartatása, tervek, kimutatások és jele
    Profession.hu - 2014-11-25 - Küldés e-mailben
  • Regionális vezető
    Magyar tulajdonú ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó vállalat keres munkatársat kecskeméti ingatlanok menedzselésére regionális terület képviselete kreatív műszaki és kereskedelmi szemléletű feladatok ingatlannal kapcsolatos teendők megoldása kapcsolattartás a partnerekkel kapcsolattartás a cégközponttal önálló munkavégzés önállóság,
  • Minőségbiztosítási asszisztens
    A felelősségi körébe tartozó raktári egység minőségügyi ügyeinek kezelése Vevői, beszállítói és belső reklamációk kezelése; kontakt a belső és külső beszállítók és vevők között; Hibaanalízis, probléma megoldás, javító és megelőző intézkedések bevezetése, Raktári komissiózás folyamatos, terv szerinti ellenőrzése. Kimutatások készítése statisztikai m
    Profession.hu - 2014-11-24 - Küldés e-mailben
  • Targoncavezető/Raktáros
    Bertrans Zrt. keres gyakorlattal rendelkező targoncást azonnali kezdéssel. Elvárások: érvényes targonca jogosítvány gyakorlati tapasztalat rugalmas munkavégzés Önéletrajzokat kérjük a e-mail címre küldeni.
  • Beszerző/Expeditor (Referenciaszám: KJ-419)
    Feladatok:   A megrendelések teljesítéséhez szükséges anyagok, alkatrészek diszponálása A termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek és részegységek keretszerződések alapján történő beszerzése Beszerzési igények, áttárolási megrendelések létrehozása, kezelése Diszpozíciós listák feldolgozása Hiányalkatrészek nyomon követése, változások feldolgozása
    TopjobBács - 2014-11-27 - Küldés e-mailben
  • Számviteli munkatárs
    Kecskeméti székhelyű vállalat számviteli osztályvezető munkájának támogatása (rendszer- és folyamatszervezési, ellenőrzési feladatokban való részvétel) bútor- és gépgyártás elszámolása, könyvelése göngyöleg elszámolás és könyvelés vevőfolyószámlák ellenőrzése, részletfizetések, kompenzálások könyvelése vevőfolyószámlákkal kapcsolatos év végi felada
  • Árufeltöltő - Diákmunka
    Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni, ráérsz? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni? Vásárlok tájékoztatása, Áru feltöltés, Áru összekészítés. NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony jó kommunikációs készség, megbízhatóság 18. betöltött életév. min. 3 nap/ hét hajlandóság dolgozni bruttó: 584 Ft/óra

Kiemelt ajánlataink

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés