Építőipar / Ingatlan - külföldi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 175 db
  • Építőipari művezető
    ROHBAU - UMBAU - VERPUTZ A cég 1979-ben alakult. München és környékén valósít meg szerkezetépítési feladatokat. Nagyobb volumenű építkezések (csak szerkezetépítési) napi munkafolyamatainak irányítása, anyagrendelés, kalkuláció készítés, saját állomány és alvállalkozók munkájának irányítása, kapcsolattartás technikusi végzettség min. 5 év építőipari
    Profession.hu - 2014-07-18 - Küldés e-mailben
  • lakatos
    Feladatok: NÉMETORSZÁGI ÁLLÁST KÍNÁLUNK! Hosszú távra szakembereknek! Németországban dolgozni akaró szakemberek jelentkezését várjuk! -Németországban bejelentett állást kínálunk hosszú távra , akár a német nyugdíj megszerzéséig! -Garantált kezdőfizetés minimum bruttó 11 euro/óra és nettó 45 euro/ledolgozott nap(Auslöse) ​ -Biztos állás egész évben
    2014-07-02 - Küldés e-mailben
  • Épitőipar-burkolás, Ausztira
    Allasok.net - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Zsaluzó ács, német nyelvtudással
    Allasok.net - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Projektleiter - Ingenieur mit Deutschkenntnisse
    Die GeneralCom Gruppe beschäftigt sich mit der Ausführung von fermeldetechnischen Arbeiten und Bauarbeiten, Stahlbaufertigung, Logistik, Software-Entwicklung, sowie Umwelt- und Ingenieur-Gutachten Die GeneralCom Gruppe sucht einen Projektleiter-Ingenieur (m/w) mit sicheren Deutschkenntnissen für die Abwicklung der Ausführung von fernmeldetechnische
    Profession.hu - 2014-07-08 - Küldés e-mailben
  • Design Engineer - wastewater technologies
    Do you have experience in designing and engineering of water treatment plant technologies? For our client, an international company engaged in designing and construction of water treatment and wastewater technologies, we are looking for an experienced candidate for the position DESIGN ENGINEER You will be responsible for supervising the design and
    Allas.ma - 2014-07-24 - Küldés e-mailben
  • Estimator Commercial senior- roads and buildings
    For our successful client, we are looking for candidates with responsibilities: - analyze in detail all tender documentation, - careful interpret of technical specifications and contractual dispositions - prepare questions to the client, in order to clarify any doubts that may might arise after analyzing the content of the tender documents - measur
  • Művezető
    A Grabarics Építőipari Kft. németországi munkavégzésre munkatársat keres Az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása az alvállalkozók és saját dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése, Kapcsolattartás a megrendelővel. Magasépítő technikumi végzettség; Szerkezetépítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat; Kommunikáció képes
    Profession.hu - 2014-07-07 - Küldés e-mailben
  • Munkahelyi mérnök
    A Grabarics Építőipari Kft. Németországi fióktelepére munkatársat keres Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel; Mennyiségi felmérések készítése, kiviteli és tender tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata; Adminisztrációs feladatok, pl. kooperációs jegyzőkönyvek készítése; Művezetők munkájának irányítása. Építőmérnöki vagy építészmér
    Profession.hu - 2014-07-09 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés