Megadott kulcs

  •  nehézgépkezelő

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 170 db
  • Nehézgépkezelő
    Több éve a piacon lévő építőipari vállalkozás keres nehézgépkezelő szakmunkásokat, elsősorban Miskolc és környéki munkákra, később az ország egyéb területeire is. Feladatok: - Betonozási, térkövezési munkálatok végzése. - Forgókotróval, árokásóval történő munkavégzés. - Az építésvezető utasításainak
    Profession.hu - 2014-11-18 - Küldés e-mailben
    Gyáli munkavégzési hellyel (esetenként külső helyszínen) munkatársat keresünk nehézgépkezelő pozícióba. Feladatok: - Rendezvényeszközök fuvarozása - Konténerek mozgatása, fuvarozása Elvárások: - B,C,E kategóriás jogosítvány - Érvényes hátfal vizsga, GKI kártya, Digitális tachográf kártya - Autóra szerelt darus vizsga
    Profession.hu - 2014-11-05 - Küldés e-mailben
  • Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Meliorációs és parképítő földmunkagép-kezelő Nehézgépkezelő Várható bruttó kereset (Ft / hó
    Afsz.hu - 2014-11-26 - Küldés e-mailben
    Foglalkozás megnevezése: Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Meliorációs és parképítő földmunkagép-kezelő tapasztalat: 1 év felett 2 évig Nehézgépkezelő Egyéb elvárt
    Afsz.hu - 2014-11-25 - Küldés e-mailben
    Nehézgépkezelő munkatársat keresünk, az alábbi elvárásokkal: Nehézgépek kezelése területén szerzett több év tapasztalat, Uniós gépkezelői, valamint B.kat jogosítvány, megbízhatóság, minden káros szenvedélytől mentes, önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes. Bérezés: megegyezés szerint Jelentkezés
    Napiallas - 2014-11-27 - Küldés e-mailben
  • Könnyű/Nehézgépkezelő (Referenciaszám: Szf-952)
    Feladatok: Targoncavezetés Raktári feladatok ellátása   Elvárások: OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány Targoncavezetői tapasztalat Műszakos munkarend vállalása!   A munkáltató ajánlata: Versenyképes bérezés Műszakpótlék   A munkavégzés helye: Székesfehérvár     A munkáltató profilja: A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. széke
    TopjobFejér - 2014-10-13 - Küldés e-mailben
  • Nehéz földmunkagép-kezelő (Nehézgépkezelő, Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr)
    Foglalkozás megnevezése: Nehéz földmunkagép-kezelő (Nehézgépkezelő, Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő Járművezetési engedély: "C+E" tehergépkocsi + nehézpótkocsi Várható bruttó kereset
    Afsz.hu - 2014-11-12 - Küldés e-mailben
  • Könnyűgépkezelő/Nehézgépkezelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3100)
    Könnyűgépkezelő/Nehézgépkezelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3100) Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: Könnyűgépkezelő/Nehézgépkezelő Feladatok: - A gyártásközi anyagok mozgatása az üzem és a raktár területén - Áru összekészítése
    Monster.hu - 2014-11-10 - Küldés e-mailben
  • Energetikai gép kezelője (Nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Energetikai gép kezelője (Nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati
    Afsz.hu - 2014-11-06 - Küldés e-mailben
    Hosszútávú, bejelentett munkavégzésre nehézgépkezelőket keresünk, debreceni üzembe!
    Allasok.org - 2014-11-27 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés