Megadott kulcs

  •  nehézgépkezelő

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 177 db
  • Nehézgépkezelő
    Cégünk nehézgépkezelő munkakörbe keres munkavállalót közmű és útépítés területén szerzett gyakorlattal. Feltétel OKJ-s bizonyítvány. Jelentkezés önéletrajzzal, elérhetőséggel.
    Profession.hu - 2014-07-28 - Küldés e-mailben
  • Nehézgépkezelő, teleszkópos homlokrakodó
    targonca-, teleszkópos homlokrakodó és nehézgépkezelő végzettséggel.
    Profession.hu - 2014-07-24 - Küldés e-mailben
  • nehézgépkezelő
    Feladatok: Nehézgépkezelői állás CAT 428 kotrórakodó gépen, útépítési és csatornázási munkáknál., ill. Csepeli betontelepen Volvo L35B homlokrakodón. Elvárások: Megbízhatóság a gép korrekt karbantartása. Cégnév: Térkő Gép Kft.
    2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Nehéz földmunkagép-kezelő (nehézgépkezelő (T130-as dózer))
    Foglalkozás megnevezése: Nehéz földmunkagép-kezelő (nehézgépkezelő (T130-as dózer))     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő Járművezetési engedély: "B" személygépkocsi, kistehergépkocsi "C+E" tehergépkocsi + nehézpótkocsi Speciális
    Afsz.hu - 2014-07-30 - Küldés e-mailben
  • Energetikai gép kezelője (Nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Energetikai gép kezelője (Nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő Várható bruttó
    Afsz.hu - 2014-07-29 - Küldés e-mailben
  • Nehézgépkezelő munkatársat keresünk
    Építőipari cég csapatába gyakorlattal rendelkező Nehézgép kezelő munkatársat keres, Gehl SL4840E, tip. Csúszókormányos gépre. Budapest III. kerületi telephelyére az alábbi munkakörbe: Földmunkagép kezelő - Nehézgépkezelő Elvárások: önálló munkavégzés C kategóriás jogosítvány előny!! Munkavégzés helye
    Jofogas.hu - 2014-07-18 - Küldés e-mailben
  • Darukezelő (emelőgépkezelő vagy nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Darukezelő (emelőgépkezelő vagy nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő Járművezetési engedély: "C" tehergépkocsi Várható bruttó kereset (Ft / hó
    Afsz.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Nehéz földmunkagép-kezelő (Nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Nehéz földmunkagép-kezelő (Nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége
    Dél-Pesti Munkáltató nehézgépkezelő pozícióra keres munkavállalókat. Megbízhatóság, jó csapatmunka, pontos munkavégzés, B kategóriás jogosítvány, valamint a nehézgépkezelői OKJ-s végzettség megléte alapelvárás. A következő géptípusokra keresünk munkatársat: - gumilánctalpas minikotró (Yanmar B-15, Yanmar SV
    Jofogas.hu - 2014-06-23 - Küldés e-mailben
  • Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (NEHÉZGÉPKEZELŐ)
    Foglalkozás megnevezése: Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (NEHÉZGÉPKEZELŐ)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés / jogszabály szerint Munkavégzés (munkakezdés) helye
    Afsz.hu - 2014-07-14 - Küldés e-mailben
  • Gépkezelő - nehézgépkezelő
    Gradex Kft, mely speciális mély-, út- és vasútépítésben tevékenykedő, 17 éve piacon lévő és saját területén piacvezető építőipari cég, nagyobb volumenű munkákra Azonnali Kezdéssel Gépkezelőt keres. Nehézgépkezelő (kotró speciális munkavégzésre, gépészeti feladatok megoldása) szakmunkás kollégát keresünk
    Jofogas.hu - 2014-06-12 - Küldés e-mailben
  • Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr (Gépkocsivezető, nehézgépkezelő, darukezelő, autószerelő, segédmunkás 1-1 fő)
    Foglalkozás megnevezése: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr (Gépkocsivezető, nehézgépkezelő, darukezelő, autószerelő, segédmunkás 1-1 fő)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége tapasztalat: nem szükséges Várható bruttó kereset (Ft
    Afsz.hu - 2014-07-10 - Küldés e-mailben
  • Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nehézgépkezelő tapasztalat: 1 év felett 2 évig Járművezetési engedély: darukezelői (gépjárműre
    Afsz.hu - 2014-06-30 - Küldés e-mailben
    Foglalkozás megnevezése: Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője (nehézgépkezelő
    Afsz.hu - 2014-06-24 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés