Nógrád megyei állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 834 db
  • Köztisztasági, településtisztasági gép kezelője
    Városüzemeltetés, hulladékgazdálkodás és köztisztaság területén több évtizedes tapasztalattal rendelkező minősített közszolgáltató. Elvárások: -B, C kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat -GKI igazolvány, -emelőgépkezelő vagy könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány -műszaki érzék, -önálló munkavégzés. Előny: -települési hulladékgyű
    Profession.hu - 2014-11-21 - Küldés e-mailben
  • Köztisztasági munkás (településtisztasági betanított munkás)
    Városüzemeltetés, hulladékgazdálkodás és köztisztaság területén több évtizedes tapasztalattal rendelkező minősített közszolgáltató. Elvárások: -8 általános iskolai végzettség, -jó fizikai erőnlét, állóképesség, -emelőgépkezelő vagy könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány (szakmunkás esetén csak) Előny: -gépkezelői jogosítvány NKH, -hul
  • Gépkarbantartó
    Feladatok: Mezőgazdasági traktorok, munkaeszközök javítása-karbantartása. Műhely rendben tartása, alkatrészellátás biztosítása. Villanyszerelés, esztergálás, hegesztés stb... Elvárások: Mezőgazdasági gépszerelő gyakorlat, autóvillamossági gyakorlat, esztergályos-hegesztő gyakorlat. Cégnév: Cserhátalja Mgi Kft.
    2014-11-17 - Küldés e-mailben
  • Gyártástervező Mérnök
    Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport magyarországi egysége. Számukra keresünk most elsősorban gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséggel, jó angol vagy német nyelvtudással, az autóiparban tapasztalatot szerzett munkatársat az alábbi pozícióba: GYÁRTÁSTERVEZŐ MÉRNÖK A gyártási technológia felügyelete, valamint az alapanyagok kezelése Mu
    Profession.hu - 2014-11-19 - Küldés e-mailben
  • Minőségbiztosítási asszisztens (HF 9-6811)
    Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk A minőségügyi rendszer szabványiank való folyamatos megfeleltetés, Minőségügyi dokumentációk kezelése, Minőségügyi folyamatok ellenőrzése, Bejövő áru ellenőrzés folyamatának kialakítása, a folyamat működtetése, Külső és belső auditokon való részvétel, Társosztályokkal
    Profession.hu - 2014-11-18 - Küldés e-mailben
  • Felszolgáló
    CSATLAKOZZ HOZZÁNK! Felszolgálókat keresünk csapatunk bővítésére a bánki Tó Wellness Hotel Swing&Jazz Éttermébe. Gyakorlott vendéglátók, de a szakma iránt elhivatott pályakezdők jelentkezését is várjuk. Fényképes önéletrajzodat az e-mail címre küldd!
    Profession.hu - 2014-11-17 - Küldés e-mailben
  • Projekt mérnök
    Új termék bevezetése, mérnöki változások kezelése és dokumentálása, Próba- és sorozatgyártás beindítása, Helyben induló új termék bevezetésének, valamint termékmódosításoknak a koordinálása, FMEA, PPAP és APQP folyamatokban való részvétel csoportvezetői minőségben. Felsőfokú mérnöki végzettség (műszaki rajzok olvasása elengedhetetlen), Stabil, tárg
  • jegyző
    Cserhátsurány Község Önkormányzata   a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Cserhátsurányi Közös Önkormányzati Hivatal Közös Hivatal jegyző munkakör betöltésére. A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony   Foglalkoztatás jellege: Teljes mu
    Kozigallas.gov.hu - 2014-11-21 - Küldés e-mailben
  • Kalkulátor
    A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót: Vevői dokumentációk műszaki elemzése, gyárthatóság vizsgálat
    Profession.hu - 2014-11-12 - Küldés e-mailben
  • Szaktanácsadó
    A Timac AGRO Hungária Kft. az 50 éves múltra visszatekintő francia Roullier csoport tagja és magyarországi leányvállalata a hazai műtrágyapiac kiemelkedő szereplője. A vállalat műtrágya- és specifikus tápanyagpótlási megoldások, valamint mezőgazdasági segédanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A dinamikusan növekvő vállalat értékesítő
  • Személy - és vagyonőr
    A Balassa-Security Kft. 2007. év óta végez élőerős őrzés-védelmi feladatokat több bel - és külföldi érdekeltségű gazdasági társaságnál. Objektumőrzés: - Portaszolgálat, - Biztonsági járőrszolgálat. - 18. életév betöltése, - erkölcsi bizonyítvány, - érvényes személy- és vagyonőri igazolvány. - Pontos határidőben történő, átutalásos megbízásidíj kifi
  • Vevőkapcsolati koordinátor
    A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót: Elsősorban németországi vevőkkel való minőségügyi kapcsolatt
  • Gyártáselőkészítő
    A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót: Új termék bevezetésében, Layout kialakításában való részvéte

Kiemelt ajánlataink

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés