nyíregyházai állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Találatok száma: 1032 db
  • tudományos főmunkatárs
    Debreceni Egyetem Rektora   a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet DE Agrártudományi Központ Nyíregyházi Kutatóintézetbe tudományos főmunkatárs munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony   Foglalkoztatás jellege: Teljes mun
    Kozigallas.gov.hu - 2014-04-15 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Speciális követelmény: pénzkezelésben, pénztárgép használatban való jártasság Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 000 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 4551 Nyíregyháza, Fő utca
    Afsz.hu - 2014-04-15 - Küldés e-mailben
  • Mezőgazdasági gépszerelő
    Feladatok: Cégünk által forgalmazott traktorok, vetőgépek, bálázók stb. ügyfeleink részére történő beüzemelése, és teljes körű szervizelése Elvárások: - Kiemelkedő problémamegoldó készség - Terhelhetőség - Számítógép ismeret Cégnév: Nincs megadva
    2014-04-09 - Küldés e-mailben
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális követelmény: 25 év alatti pályakezdők jelentkezését várja a munkaadó Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 500 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 4400 Nyíregyháza, Északi körút
  • Autóalkatrész kiszállító- értékesítő (Nyíregyháza)
    A BÁRDI AUTÓ ZRT, a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője Autóalkatrész kiszállítási és értékesítési feladatok ellátása Szállító gépjármű szakszerű használata Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány Hasonló területen
    Profession.hu - 2014-04-11 - Küldés e-mailben
  • Csomagolástechnikai menedzser (Konstrukciós tervező)
    A Dunapack Kft. Nyíregyháza A vevőigényeknek és a gyártási lehetőségeknek legjobban megfelelő csomagolások megtervezése, költség hatékony tervek készítése, javaslatok kidolgozása, műszaki megoldások megtervezése Napi kapcsolattartás vevőkkel/partnerekkel, vevői projekt teljes körű menedzselése az információszerzéstől a gyártásba illesztésig Aktív k
    Profession.hu - 2014-04-09 - Küldés e-mailben
  • Telefonos ügyintéző (idegennyelvű)
    Foglalkozás megnevezése: Telefonos ügyintéző (idegennyelvű)     elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés / jogszabály szerint Munkavégzés (munkakezdés) helye: 4400 Nyíregyháza, MÓRI MUNKAVÉGZÉS Foglalkoztatás kezdete, vége: 2014
    Afsz.hu - 2014-04-14 - Küldés e-mailben
  • Ingatlanközvetítő
    Foglalkozás megnevezése: Ingatlanközvetítő     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 000 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 4400 Nyíregyháza, Petőfi tér 1 1/12 (munkavégzés több helyen) Fog

Feliratkozás a hírlevélre

Iratkozzon fel hírlevelünkre! Azonnal értesítjük, ha Önnek megfelelő állásajánlatot kínálnak.

Top 10 város