Ózdi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 207 db
  • Szolgálatvezető
    Ózdi objektumba szolgálatvezetői állás betöltésére keresünk megfelelő szakembert. precíz munkavégzés, agilitás, lojalitás, rugalmasság, jó kommunikációs készség Angol nyelvtudás
    Profession.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Beszállítói Minőségügyi Mérnök
    A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és hajtómű-alkatrész gyártója az autóipar, az általános ipar és az orvosi berendezések piacának számára. Hajtómű megoldásaink üléseket és fényforrásokat mozgatnak, porszívókat és fúrógépeket működtetnek - 300 egyéb alkalmazásunkkal együtt. Ügyfeleink számára mi vagyunk a
    Profession.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • MEÓ ellenőr
    Nehéziparral, energetikával és generál-kivitelezéssel foglalkozó, középvállalkozás hegesztő- és forgácsoló üzeme B-A-Z megyei telephelyére, fizikai állományba, esetenként két műszakos munkarendbe, aki az említett üzemi területen rendelkezik legalább 3 - 5 éves tapasztalattal A munka leírása: • Minősítési és mintavételi tervek szerinti
    Profession.hu - 2014-10-09 - Küldés e-mailben
  • MEÓ vezető
    Nehéziparral, energetikával és generál-kivitelezéssel foglalkozó, középvállalkozás hegesztő- és forgácsoló üzeme, B-A-Z megyei telephelyére, MEÓ vezetőt keres, aki az említett területeken rendelkezik legalább 3 - 5 éves tapasztalattal. Minősítési és mintavételi tervek készítése, elfogadtatása, végrehajtatása; Beérkezési és gyártásközi ellenőrzések,
  • Pékáru eladó
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
    Monster.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • villanyszerelő
    Feladatok: villanyszerelés Elvárások: Ózdi munkára épület szereléshez, kezdő és vezető szerelő villanyszerelőket keresünk. A fizetés gyakorlattól függően változhat, nőhet a megjelölt összegtől függetlenül Cégnév: Comferist Kft
    2014-08-26 - Küldés e-mailben
  • Lead Operations Manager (1997181)
    Strong liaison with finance and manufacturing Analyse production metrics, evaluate plan vs. actual data and initiate actions to improve labour and material efficiency Assure 100% customer service Continuous reduction of variable costs Introduce and apply new and more efficient methods in the process of costumer service and manufacturing cycle time
    Profession.hu - 2014-10-01 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés