Ózdi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 192 db
  • Karbantartó mérnök (1974883)
    GE (NYSE: GE) works on things that matter. The best people and the best technologies taking on the toughest challenges. Finding solutions in energy, health and home, transportation and finance. Building, powering, moving and curing the world. Not just imagining. Doing. GE works. For more information, visit the company's website at www.ge.com A gyár
    Profession.hu - 2014-09-29 - Küldés e-mailben
  • villanyszerelő
    Feladatok: villanyszerelés Elvárások: Ózdi munkára épület szereléshez, kezdő és vezető szerelő villanyszerelőket keresünk. A fizetés gyakorlattól függően változhat, nőhet a megjelölt összegtől függetlenül Cégnév: Comferist Kft
    2014-08-26 - Küldés e-mailben
  • Project Quality Engineer (1930962)
    GE (NYSE: GE) works on things that matter. The best people and the best technologies taking on the toughest challenges. Finding solutions in energy, health and home, transportation and finance. Building, powering, moving and curing the world. Not just imagining. Doing. GE works. For more information, visit the company's website at www.ge.com Minősé
    Profession.hu - 2014-09-08 - Küldés e-mailben
  • Szórólapterjesztés (Ózd)
    Leírás: Szórólapterjesztéshez keresek munkatársat, megbízható, precíz, helyi illetőségű hölgy vagy úr személyében. Hosszútávú ...
    AllasTrend - 2014-09-29 - Küldés e-mailben
  • Kézbesítési minőségellenőr
    Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: a hozzá rendelt területen a kézbesítő kollégák munkájának ellenőrzése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs f
    Profession.hu - 2014-09-02 - Küldés e-mailben

Kiemelt ajánlataink

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés