pécsi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1350 db
  • Experienced Alkalmazás Üzemeltető (Linux) (Pécs)
    LINUX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása Folyamatok kidolgozása és fejlesztése, automatizálás Részvétel új technológiák bevezetésében Felsőfokú szakirányú v
    Profession.hu - 2014-10-31 - Küldés e-mailben
  • Junior Alkalmazás Üzemeltető (Linux) (Pécs)
    Linux alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat Legalább középszintű német, és alap
  • IT Gyakornok (Pécs)
    Unix/Windows platformon lévő szerverek monitorozása, üzemeltetése Közreműködés az ügyfél-specifikus eszközökkel és alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldásában Kapcsolattartás más csoportokkal Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton Aktív, társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás Win7 ismeretek Hálózati ismeretek (CISCO,
  • Junior Alkalmazás Üzemeltető (Windows) (Pécs)
    Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat Legalább középszintű német, és al
  • Experienced Alkalmazás Üzemeltető (Windows) (Pécs)
    Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat Legalább középszintű német, és kö
  • Felnőtt családorvosi praxis
    Pécsen felnőtt családorvosi praxis rendelővel eladó. Feladatok: A körzethez tartozó és az azon felül vállalt felnőtt lakosság ellátása Elvárások: orvosi diploma ( családorvosi szakvizsga vagy annak lehetősége ) Előnyök: Pécs belterületén van, a városban minden nap délutántól központi ügyelet működik. Amit nyújtunk: Jól felszerelt rendelő felújított
    OpenJobs - 2014-10-23 - Küldés e-mailben
  • Riasztórendszer szerelő
    erkölcsi bizonyítvány
    Profession.hu - 2014-10-29 - Küldés e-mailben
  • Minőségügyi auditor (Pécs)
    A gyáregység minőségügyi ellenőrzéseinek végzése A felmerült hiányosságok követése, kezelése, visszaellenőrzése Riportok készítése Felsőfokú szakirányú végzettség, 1-2 éves szakmai tapasztalat előny, Felhasználói szintű informatikai ismeretek, Alapszintű angol nyelvtudás, Önállóság, határozottság, precizitás, kitartás, Jó kommunikációs képességek
    Profession.hu - 2014-10-28 - Küldés e-mailben
  • Pénztáros eladó (Pécs)
    A nemzetközi Decathlon csoport ma 50 000 munkatársat foglalkoztat a világ 19 országában. 1976-ban alapított francia központú társaságunk 4 kontinensen megtalálható 730 Decathlon áruházával piacvezető Európában a sportszerek forgalmazása, tervezése valamint gyártása terén. Magyarországon 16 áruházzal vagyunk jelen 2005 óta, és a cég tervei között to
  • Ingatlan értékesítő
    Feladatok: Saját ingatlan portfólió kialakítás (kezdő portfólió biztosítása) Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése Ingatlanok hirdetése, bemutatása és értékesítése Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel Szerződések készítése, tárgyalások lebonyolítása Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében Az értéke
    2014-10-22 - Küldés e-mailben
  • Részlegvezető (Pécs)
  • Marketing asszisztens
    Fiatal vagy, lendülettel és ötletekkel teli, és a web mindennapjaid része? Akkor Te hiányzol marketinges csapatunkból! Webes felületeink, webshopjaink naprakészen tartásához, termékeink webes megjelenítéséhez és vevőinkkel való közvetlen kommunikációjához keressük erős webes vénával rendelkező, jól kommunikáló munkatársunkat, aki a web és facebook
    Profession.hu - 2014-10-22 - Küldés e-mailben
  • Privát bankár
    A Szigetvári Takarék pécsi fiókjába keres Potenciális ügyfélkör (kiemelt magánszemély ügyfelek) befektetési igényeinek feltérképezése, azok magas szintű kiszolgálása, valamint keresztértékesítési tevékenység, Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben, Befektetési ajánlatok elkészítése, jövőtervezés, Pénz- és tőkepiacok folyamatos monitorozá
    Profession.hu - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Bér,-és munkaügyi ügyintéző
    Pécsi TB kifizetőhely gyakorlattal rendelkező szakmai gyakorlat
  • Alkalmazás Adminisztrátor (Unix/Linux, LDAP)
    Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat Pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe Biztosítja a Windows vagy UNIX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működését Verzióváltásokat, frissítéseket hajt végre 2nd és 3rd szintű támogatást nyújt a németországi ügyfelek részére Folyamatos esem
  • Szakreferens
    Kísérjen minket Európa 1. számú építőipari cégének útján. Tartozzon közénk. A STRABAG SE vezető európai építőtechnológiai konszern, amely 74.000 munkatárssal, világszerte több, mint 60 országban van jelen. Csapatunk erősítéséhez Pécs központtal beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása, beszámolók készítése (előkészítés, műszaki ellenőrzés
  • Autókozmetikus
    A Nyitrai Autóház pécsi Renault-Dacia-Nissan márkaszervize Elvárások: Nagy terhelhetőség Előny: Hasonló területen szerzett tapasztalat Elsősorban megváltozott munkaképességűek jelentkezését várják! A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várják 2014.11.20.-ig a e-mail címre, "Kozmetikus" jelige feltüntetésévél!
    Profession.hu - 2014-10-27 - Küldés e-mailben
  • Kisegítő dolgozó
    Pécsi Tudományegyetem   a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Pécsi Tudományegyetem Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola Kisegítő dolgozó munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2015.01.31 –ig tartó közalkalmazotti jogviszony   Fogla
    Kozigallas.gov.hu - 2014-10-30 - Küldés e-mailben
  • Munkavédelmi mérnök
    Multinacionális megbízónk részére angolul jól beszélő munkatársat keresünk a következő pozícióba, pécsi munkavégzéssel: Munkahelyi kockázatelemzés Munkavédelmi szabályok, törvények ismerete, szabályzatok, politikák karbantartása Balesetek elemzése, jelentések készítése angol nyelven Angol nyelvű kapcsolattartás az anyavállalattal Mérnöki diploma, m
  • Irodai asszisztens
    Műszaki tervezés, kivitelezés, tanácsadás területén piacvezető Zrt, munkatársat keres azonnali kezdéssel a következő munkakörbe: Az iroda működésével kapcsolatos feladatok ellátása (adminisztráció, irodai anyagok beszerzése stb.) Az iroda munkatársainak adminisztratív támogatása Dokumentumok véglegesítése, sokszorosítása, szkennelése, kézbesítése T

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés