pécsi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1328 db
  • bébiszitter
    Feladatok: Lelkiismeretes, gyermekszerető bébiszittert keresünk két és fél éves kislányunk mellé heti rendszeres elfoglaltsággal illetve alkalmanként hétvégén, éjszaka, utazások esetén pár napra. Autó és jogosítvány szükséges! Gyermekekkel való tapasztalat szükséges, szakmai végzettség és angol nyelvtudás előnyt jelent. Elvárások: Lelkiismerets mun
    2014-07-23 - Küldés e-mailben
  • Technical process specialist/manager (Pécs)
    Problem Management folyamatok felügyelete Egyszerűbb kliensoldali problémák megoldása Log és trendanalízis, a felmerülő hibák felismerése és elhárítása A felmerülő komplexebb hibák megoldásának koordinálása a 2nd/3rd Level, adott esetben külső beszállító bevonásával Együttműködés a német kollégákkal Általános informatikai jártasság, hardware és hál
    Profession.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • Application Administrator (Software Management Support) (Pécs)
    Szoftverinstallációs hibák megoldása és telefonos hibaelhárítás idegen nyelven Hibajegyek feldolgozása jegykezelő rendszerben Kapcsolattartás Helpdesk kollégákkal, client engineeringgel és last level támogatókkal Felsőfokú végzettség Erős középfokú német nyelvtudás Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség MS Office ismerete Fiatal és baráts
  • Gyakornok (Pécs)
    Unix/Windows platformon lévő szerverek monitorozása, üzemeltetése (1st level) Service Centerben: Ticket létrehozása, továbbküldése, tracking Aktív részvétel a monitorozó rendszerek hatásfokának javításában Kapcsolattartás más csoportokkal Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton Aktív, társalgási szintű német és legalább alapfokú an
  • Projekt koordinátor (Pécs)
    Projekt összefogása, a tevékenységek koordinálása A megbízók közti folyamatos kapcsolattartás, igények, elvárások és problémák közvetítése Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítés Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára Projekt adminisztráció Felsőfokú inf
  • Sharepoint alkalmazás adminisztrátor (német nyelvtudással) (Pécs)
    Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése Alkalmazások használatával kapcsolato
  • Tesztelő - Telekom IT (Pécs)
    Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló kivitelezése és adminisztrációja Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárítás (hibaelemzés, hibajavítás, stb.) Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel Részvétel olyan karbantartó tevékenységekben, mint a hibajegyek kezelése, problémamegoldás Felsőfokú szakirányú végzettség Le
  • Reporting Associate - német nyelvtudással (Pécs)
    Rendszeres és ad hoc riportok készítése ügyfeleink számára Kapcsolattartás az anyavállalat, az ügyfél és a társosztályok között Lezárt hibajegyek kiértékelése, folyamatmenedzsment Ügyfélszerződések felülvizsgálata, az abban foglaltak betartatása Statisztikák készítése a management számára Dokumentáció folyamatos frissítése Felsőfokú végzettség Lega
  • Felvásárlási és logisztikai előadó
    Az élőállat felvásárlási mennyiségek vágási napokra történő lebontása a felhasználásnak megfelelően, A felvásárlás megtörténtének figyelemmel kísérése, nyilvántartás vezetése, Kapcsolattartás a vágó üzemekkel, élőállat érkeztető teleppel és a szállító partnerekkel, Vágóállatok szállításának szervezése. agrármérnök végzettség, 3-5 év szakmai tapaszt
  • Alkalmazás adminisztrátor német nyelvtudással (Pécs)
    Alkalmazás-üzemeltetés Incidensek megoldása a kapcsolt rendszerekben Change, incidens, probléma és konfiguráció menedzsment Meglévő dokumentumok frissítése, új dokumentáció létrehozása Relase-, patch menedzsment Kapacitás menedzsment és szerver-platform módosítás Rendszer-monitorozás Felsőfokú informatikai végzettség Legalább középfokú német nyelvt
  • Senior MiddleWare(WAS) adminisztrátor (Pécs)
    MiddleWare rendszerekkel kapcsolatos hibajegyek, rendszerproblémák megfigyelése Kapcsolattartás az ügyféllel és a TSI kollégákkal MW rendszerek folyamatos, problémamentes működésének biztosítása A jegy vagy incidens azonosítása, lehetőség szerinti megoldása és/vagy átirányítása a harmadik szintű támogatás felé Websphere (WAS) alkalmazás rendszerek
  • Senior Developer (Pécs)
    We are looking for a skilled application developer who will be able to start working straight away on our PHP/MySQL projects We have a full pipeline of work providing meaningful and quantifiable improvements to our colleague's workflows by automating processes and providing them with better views of their data You will have already had plenty of pr
  • Experienced Alkalmazás Adminisztrátor (Linux) (Pécs)
    LINUX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása Folyamatok kidolgozása és fejlesztése, automatizálás Részvétel új technológiák bevezetésében Felsőfokú szakirányú v
  • Senior IT Szolgáltatásnyújtási vezető (Pécs)
    Koordinálja a szolgáltatási tevékenységeket a szervezeti egységek között és felügyeli munkát a szerződés teljesítése érdekében Rendszeres kapcsolattartás belső szervezeti egységei között és munkavállalói szinten, valamint külső kapcsolattartás a beszállítókkal és ügyfelekkel Ügyfélhez rendelt csapat műszaki irányítása és koordinációja Biztosítja a
  • Tesztelő angol nyelvtudással (Pécs)
    Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel Aktív részvétel a hibaokok felkutatásában, problémamegoldás Induló, nagy nemzetközi rendszerintegrációs projektben való részvétel Felsőfokú szakirányú (IT) vég
  • Oracle adatbázis adminisztrátor (Pécs)
    Különböző verziójú Oracle adatbázisok üzemeltetése Unix és Windows platformon Adatbázisok karbantartása, adminisztrációja Együttműködés a német kollégákkal Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat Német nyelv legalább középfokú, aktív ismerete Valamely Oracle adatbázis verzió (9i - 11g) adminisztrálása során szerzett szakmai tapasztalat Unix/Li
  • Exchange Alkalmazás Adminisztrátor (Pécs)
    ITIL szerinti Exchange 2007, 2010 2. és 3. szintű üzemeltetés Exchange 2007, 2010 zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat Aktív, legalább középfo
  • Laboráns
    Kísérjen minket Európa 1. számú építőipari cégének útján. Tartozzon közénk. A STRABAG SE vezető európai építőtechnológiai konszern, amely 73.000 munkatárssal, világszerte több, mint 60 országban van jelen. Csapatunk erősítéséhez a TPA HU Kft. minőségvizsgálati területére pécsi munkavégzéssel friss és megszilárdult betonok, illetve azok alapanyagain
    Profession.hu - 2014-07-23 - Küldés e-mailben
  • Alkalmazás adminisztrátor (Pécs)
    Ügyfél specifikus informatikai megoldások üzemeltetése 2. szintű támogatást nyújt, önállóan ellát üzemeltetési / fejlesztési feladatokat Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépéseket tesz (hibaelemzés, hibajavítás, stb.) és/vagy kapcsolatba lép közvetlen felettesével Megalkotja a szükséges dokumentációt (programdokumentáció, felhasználói kézi

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés