Szakmunka - pécsi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 310 db
  • Gépjármű- és motorszerelő, -javító
    Foglalkozás megnevezése: Gépjármű- és motorszerelő, -javító     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Autószerelő Járművezetési engedély: "B" személygépkocsi, kistehergépkocsi Várható bruttó kereset (Ft / hó): 130 000 – 200 000 Munkavégzés (munkakezdés) helye: 7631 Pécs, Megyeri utca 69 Foglal
    Afsz.hu - 2014-10-01 - Küldés e-mailben
  • Autószerelő
    Feladatok: • Személy- és tehergépjárművek javítása. • Műszeres jármű-diagnosztika Elvárások: • középfokú szakképesítés • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat • precizitás, pontos munkavégzés Amit kínálunk: Kiemelt bérezés Munkavégzés helye: Pécs Jelentkezés módja: fényk
    Profession.hu - 2014-09-19 - Küldés e-mailben
  • Autóvillamossági szerelő / autószerelő
    Az MAN Truck & Bus a Volkswagen Csoport tagjaként a világ vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cége. Magyarországi gyári képviselete, az MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. győri és pécsi kirendeltsége megnövekedett forgalmának és folyamatosan bővülő szolgáltatási tevékenységeinek továbbra is magas színvonalú ellátása érdekében felvételt h
    Profession.hu - 2014-09-24 - Küldés e-mailben
  • Nyomdaipari ofszet gépmester
    Pécsett 25 éve működő ofszet íves nyomda gépmestert keres.
  • Alkalmazástechnikus
    Foglalkozás megnevezése: Alkalmazástechnikus     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Acél- és fémszerkezeti technikus Gépi forgácsoló tapasztalat: nem szükséges Géplakatos tapasztalat: nem szükséges Járművezetési engedély: "B" személygépkocsi, kistehergépkocsi Informatikai ismeret: IT alap
    Afsz.hu - 2014-09-29 - Küldés e-mailben
  • Autóvillamossági szerelő
    Feladatok: • Személy- és tehergépjárművek javítása, szervizelése, felülvizsgálata • Műszeres jármű-diagnosztika Elvárások: • középfokú szakképesítés • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat • precizitás, pontos munkavégzés Amit kínálunk: Kiemelt bérezés Munkavégzés helye:
  • NC, CNC gépkezelő
    Foglalkozás megnevezése: NC, CNC gépkezelő     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: CNC-forgácsoló tapasztalat: 2 év felett 5 évig NC, CNC gépkezelő (a technológia feltüntetésével) tapasztalat: 2 év felett 5 évig Speciális követelmény: CNC kezelésben jártas
  • Eladó
    Pécsi Árkád üzletházban található márkaboltunkba új kollégát keresünk. Ideális csapattagunk lehetsz, amennyiben - minimum középfokú végzettséggel rendelkezel - kereskedelmi érzékkel és vevőközpontú hozzáállással bírsz - könnyedén teremtesz kapcsolatot - kiválóan kommunikálsz - fontos neked, hogy egy ambiciózus, a legjobb eredményekért, jó légkörben
    Profession.hu - 2014-09-22 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés