siófoki állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 337 db
  • pultos, felszolgáló
    Feladatok: PULTOSOKAT KERESÜNK! Jelentkezz a PALACE HUNGARY csapatához! Gyors és ügyes kezű pultosokat keresünk a nyárra. Ha szeretnél egy szuper gárdával együtt dolgozni és még élvezni is a Balaton kínálta lehetőségeket, ne habozz elküldeni nekünk önéletrajzodat! Az önéletrajzokat a címre várjuk! Elvárások: 1 idegen nyelv ismerete energikusság vi
    2014-07-30 - Küldés e-mailben
  • pénzügyi munkatárs
    Feladatok: Siófoki szórakoztató és vendéglátó komplexum pénzügyi munkatársat keres -azonnali kezdéssel- FELADATOK ● elszámolások/standok kezelése ● adminisztrációs tevékenységek Elvárások: ● Microsoft Office felhasználói szintű ismerete ● precizitás ● önállóság ● dinamikusság ● vendéglátásban vagy/és pénzügyi területen szerzett tapasztalat ● gazda
    2014-07-02 - Küldés e-mailben
  • Víz fűtés csőhálózat szerelő
    Felvételre keresunk lánghegesztésben jártas központifűtés és csőhálózat szerelőket, valamint víz-gáz fűtésszerelőket. Siófoki és Budapesti munkákra. Szakmai gyakorlat, jogosítvány előny.
    Allasok.org - 2014-07-31 - Küldés e-mailben
  • Üzletvezető (Siófok)
    Minimum 2-3 év tapasztalat kereskedelmi üzlet vezetésében hasonló pozícióban vagy nagy létszámú csoport vezetésében (körülbelül 30 fő) vásárlói kiszolgálás területén. Érdeklődés a divat iránt Igazolt szervezési és analitikus készség Értékesítésorientált vezetési és döntéshozatali képesség Erős merchandising készség, kreativitás és divatismeret Kész
    Profession.hu - 2014-07-14 - Küldés e-mailben
  • hostess
    Feladatok: Jelentkezz a SIÓFOK NIGHTS hostess csapatába! Elvárások: - értékesítési tapasztalat - KIVÁLÓ kommunikációs készség - angol nyelvtudás Cégnév: Siófok Nights
  • HR vezető
    Megbízónk magyar szerelőipari középvállalat, amely német nyelvterületen és Magyarországon elsősorban a gépgyártó és az energiaellátó ágazatban működő vállalatok számára nyújt szolgáltatásokat az alábbi technológiai tagozódás szerint: ipari csőszerelés, acélszerkezet gyártás és építés, berendezések gyártása, karbantartása, épületgépészet, lakatos mu
    Profession.hu - 2014-07-10 - Küldés e-mailben
  • Projektvezető
    Teljes építőipari kivitelezéssel foglalkozó, siófoki székhelyű társaság folyamatosan bővülő feladatai ellátására Helyszíni munkavégzés irányítása (alvállalkozók irányítása, munkabiztonsági, minőségirányítási elvárások betartatása) A feladatok és az alvállalkozók kapacitásának összehangolása és azok ellenőrzése, optimalizálása Rendszeres helyszíni b
    Profession.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Ügyfélszolgálati recepciós
    Foglalkozás megnevezése: Ügyfélszolgálati recepciós     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális követelmény: számítástechnikai, informatikai képzettség, érettségi Várható bruttó kereset (Ft / hó): 120 000 Munkavégzés (munkakezdés) helye: 8600 Siófok,
    Afsz.hu - 2014-07-30 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés