Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei állások, munkák

Térség szerint

  • Bács-Kiskun
  • Baranya
  • Békés
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Budapest
  • Csongrád
  • Fejér
  • Győr-Moson-Sopron
  • Hajdú-Bihar
  • Heves
  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • Komárom-Esztergom
  • Nógrád
  • Pest
  • Somogy
  •   Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Tolna
  • Vas
  • Veszprém
  • Zala

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2838 db
  • Takarító Szolgálat osztályvezető
    Nyíregyházi partnerünk megbízásából egészségügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkező munkatársat keres határozott idejű megbízással (5 év) az alábbi pozícióban: Kialakítja az egységes elveken alapuló takarítási szervezetet, felügyeli és irányítja az osztály zavartalan működését A jogszabályi előírások, higiéniai utasítások, szakmai szabály
    Profession.hu - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Technológus mérnök
    Dolgozzon mátészalkai multinacionális partnerünk üzemében gyártási technológusként! A versenyképes jövedelem, stabil háttér, és előrelépési lehetőség garantált. A munkakörben a finomoptikai üzem végtermékeihez szükséges lencsék és prizmák előírásszerű gyártásához keresünk kollégát, aki a gyártás-előkészítés munkáinak elvégzése mellett elemzi a gyár
  • Lean Specialista
    Multinacionális gyártópartnerünk megbízásából keresünk Lean gyártás bevezetésében jártas, kiváló kommunikációs és koordináci&oacut
  • Pénzügyi és számviteli vezető
    Stabil háttérrel rendelkező partnerünk számára Pénzügyi-számviteli osztályvezetőt keresünk Nyíregyházán: A pénzügyi és számviteli osztály teljes operatív irányítása Egységes elveken alapuló számviteli politika kialakítása Könyvelési ás gazdálkodási nyilvántartási folyamatok felügyelete, irányítása Főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete Számlá
  • Orvoslátogató (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
    Krka Magyarország Kereskedelmi Kft. keres munkatársat vényköteles termékek ismertetése háziorvosok, szakorvosok és patikák részére. törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész. Kizárólag a törvény által meghatározott végzettséggel várnánk a pályázatokat! kiváló kommunikációs k
    Profession.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Üzleti vezető-Nyíregyháza
    üzleti értékesítési tervek megvalósítása az üzletkötő csapat értékesítési tevékenységének irányítása, szervezése üzletkötők munkájának támogatása, munkájuk menedzselése üzleti kapacitás folyamatos bővítése, ügyfélkör bővítése üzletkötők teljesítményének mérése, ellenőrzése, ösztönzése oktatásokon, tréningeken való részvétel a társaság érdekeinek ké
    Profession.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • Élelmiszeranalitikai csoportvezető
    5-6 fős analitikai csoport koordinálása, munkájuk megszervezése, felügyelete Szabványos klasszikus analitikai élelmiszer vizsgálatok elvégzése és ellenőrzése Vizsgálati eredmények ellenőrzése Módszerek kidolgozása és validálása Belső oktatások tartása Csoporthoz kapcsolódó vegyszerek nyilvántartása rendelések előkészítése Vegyipari vagy élelmiszeri
    Profession.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Termelésvezető - Kelet Magyarország
    Ügyfelünk több, mint 20 éve nyújt nyomdai szolgáltatásokat megrendelői teljes megelégedésére. A cég fejlődését és fejlesztéseit a felelősség, hosszútávú gondolkodás és a fokozatosság jellemzi. Papíralapú csomagolóanyagok gyártása mellett magazinok, könyvek és egyedi reklámanyagok készítésére specializálódtak. Műszaki hátterüknek és jó szakembereikn
  • Áruházi osztályvezető
    Multinacionális, élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó vállalat, csapatbővítés céljából keres új munkatársat A rábízott osztály munkájának koordinálása Aktív részvétel az eladásban Vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása A beosztott dolgozói csoport vezetése, csapatépítés Az üzlet arculatának gondozása valamint az üzlethálózat szabványa
    Profession.hu - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Minőségbiztosítási Mérnök
    Megbízónk nagy múltra visszatekintő, nemzetközi vállalat, mely az alábbi munkakörbe keres kollégát: A meglévő minőségirányítási rendszer felügyelete, ellenőrzése és folyamatos fejlesztése Hibaazonosítás és azokra megoldási javaslat készítése Javító intézkedések bevezetése Gyártósok minőségi fejlesztése A munkavállalók számára képzések tartása minős
  • Projektmenedzser (P_14/10_GU_PM)
    www.hubner-hungary.com A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 550 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari term
  • Szakács állás
    Nyíregyházán üzemelő vendéglátó egység menüztetésben, alacartos étkeztetésben jártas tapasztalt szakácsot keres.
    Allasok.net - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Junior Manager-Nyíregyháza
    Partnercégünk újonnan nyíló nyíregyházi gyorsétterem vezetői csapatát keressük! Ha szeretnél a manager csapat tagja lenni, karriert építeni, akkor jelentkezz az alábbi munkakörbe: részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése), alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete, éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rends
  • Üzleti asszisztens (Nyíregyházi Fiók)
    Az MKB Bank Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye - Nyíregyháza Fiók vállalati területi igazgatósága ügyfél-akvizíciós tevékenység támogatása, az értékesítéssel kapcsolatos ajánlatok, dokumentációk, előterjesztések összeállítása, vállalati referensek ügyfél kiszolgálási munkájának támogatása, adattisztítási és adatszolgáltatási feladatok, szakterület c
  • Technológus
    A Szatmár Optikai Kft.a nemzetközileg elismert angol tulajdonban lévő Specsaversvállalatcsoport tagja. Kvalifikált csapatunkba olyan munkatárs jelentkezését várjuk, akik szakmai és emberi kompetenciájukkal hozzá tudnak járulni a mátészalkai leányvállalat hatékony és dinamikus fejlődéséhez. Amennyiben szeretne egy fejlődő, szakmailag magas színvonal
    Mernokallasok.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Könyvelő (P_14/10_FiBu)
  • Területi képviselő munkakör
    Feladatkör, információk a tevékenységről: • meglévő ügyfélkör teljes körű kiszolgálása • további forgalom generálása • új ügyfelek felkutatása • az értékesítéshez kapcsolódó napi adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: • középfokú végzettség • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Word, MS Excel, Internet) • középfokú német nyelvtu
    Allasok.org - 2014-10-20 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés