szegedi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1428 db
  • Menedzser asszisztens
    A Continental 2013. évi 33,3 milliárd eurós árbevételével a világ vezető autóipari beszállítói közé tartozik és jelenleg körülbelül 177.000 munkatársat foglalkoztat, a világ 46 országában. A Continental AG Magyarországon 5 vállalattal, 7 telephelyen képviselteti magát és közel 6.000 munkatársat foglalkoztat. A ContiTech Rubber Industrial Kft. szege
    Profession.hu - 2014-10-22 - Küldés e-mailben
  • Autószerelő
    A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szegedi Partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Adott javítási feladat gyors és szakszerű elvégzése Minőségi munkavégzés Adminisztráció Továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvétel Autók mozgatása a telephelyen belül Szakirányú szakmunkás végzettség 3-5 év szakirányú tapasztalat B kategór
  • Karosszérialakatos
    A Trenkwalder multinacionális partneréhez, Szeged városi munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba munkatársat keres: Teljes körű gépjárműkarosszéria javítások elvégzése Hegesztési, alvázjavítási és lemezmegmunkálási feladatok Szakirányú végzettség, befejezett tanulmányok Gépjárműkarosszéria javítás területén szerzett min. 1-3 éves tapasztalat B-kat
  • CNC marógép kezelő
    A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szegedi telephelyű Gyártó Partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Műszaki rajz alapján való munkavégzés, megmunkálás adott idő alatt Korrekciózás, gépbeállítás Alkatrészek tisztítása, sorjázása, ellenőrzése Munkavédelmi előírások betartása Javaslattételek a termelékenység javítására, a gyár
  • Autóvillamossági Szerelő
  • Technikai képviselő - Szeged
    Értékesítés Kelet-Magyarország régió Telekom üzlet Szeged I. A Telekom üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása a Magyar Telekom csoport termék és szolgáltatás portfóliójával kapcsolatban A Telekom üzletekbe technikai/műszaki jellegű kérdésekkel, igényekkel betérő ügyfelek tájékoztatása, személyre szabott tanácsadás
    Profession.hu - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Művezető
    Az Autofer Zrt tevékenységének megismerése A beosztott dolgozók irányítása Gyártási folyamatok irányítása és műszaki támogatása Munkavédelmi előírások és munka-egészségügyi követelmények betartatása Kapcsolattartás az alvállalkozókkal Gyártás előkészítés Szoros együttműködés a kereskedelmi és tervezői területtel Részvétel az Autofer Zrt. minőségbiz
    Profession.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • HR vezető
    Háztartás vegyi és kozmetikai termékeket gyártó és forgalmazó cégcsoportba Személyzetfelvétel (Toborzás-kiválasztás) Munkatársak be- és kiléptetése Munkaügyi nyilvántartások kezelése Szabadságok, helyettesítések kezelése Munkaügyi dokumentumok készítése és kezelése Teljesítménymérés működtetése, jelentések készítése Munkakörülmények, kommunikációs
  • Értékesítő, üzletkötő
    Szegeden újonnan nyíló Vodafone üzleti irodába tapasztalattal rendelkező értékesítési képviselőt keresünk új, potenciális üzleti ügyfelek felkutatására és megszerzésére a mikro- és kisvállalati szegmensben. Szerződéskötés, keresztértékesítés. Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása. Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel. Direkt értékesítésben sze
  • Ügyfélszolgálati munkatárs
    Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: a vevők udvarias fogadása, gyors és pontos kiszolgálása, naprakész információk nyújtása rendelések felvétele (telefonon, személyesen, faxon, e-mail-ben) és rögzítése készpénzkezelés a kiadott és a visszaérkező áruk mennyiségének, m
  • CNC esztergályos
    Munkakör leírása: egyedi vagy kis sorozatú (1-100 db) forgácsolt alkatrészek gyártása. Szerszámválasztás, megmunkáló programok elkészítése. Gyártott alkatrészek minőség ellenőrzése. Elvárások: szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés, jó rajz olvasási készség. Amit kínálunk: Kreatív, önálló, kihívásokkal tel
  • HTML 5 developer
    As a HTML5 Developer at Play'n GO you will develop software for our game portfolio in HTML5 for most mobile OS and platforms. You will be working in a team of talented developers in all phases of game production, from initial analysis of the game design to the final tweaking of the game. The position is both open in Szeged and Budapest. Responsibil
    Profession.hu - 2014-10-18 - Küldés e-mailben
  • Épületgépész, energetikai szakértő
    Előkészítői munkakörbe szegedi építőipari cég épületek felmérése energetikai koncepciótervek és tanúsítások elkészítése kivitelezői ajánlatokhoz költségvetések készítése épületgépészeti végzettség Magyar Mérnöki Kamara vagy a Magyar Építész Kamara névjegyzékébe felvett tanúsítói jogosultság (TÉ jogosultság /SZÉS -6 épületenergetika szakértői jogosu
  • Sportszerosztály-vezető
    CSATLAKOZZ MOST ÉS LEGYÉL EGY NYERŐ CSAPAT TAGJA! A HERVIS Ausztria, Magyarország, Szlovénia, Csehország, Horvátország és Románia meghatározó sportszer - és sportruházat kiskereskedelmi hálózata. A Hervis Magyarországon immár 26 áruházat üzemeltet, hatalmas sportszer-, sportcipő- és sportruházat választék, rendkívül előnyös szolgáltatások, szakképz
  • Kereskedelmi asszisztens
    Szegedi székhelyű piacvezető cég munkatársat keres Kereskedelmi részleg munkájának támogatása Jelentések, kimutatások készítése Tárgyalások előkészítése, partnerek fogadása Egyéb adminisztratív feladatok ellátása Felsőfokú végzettség Logisztikai végzettség és szakmai tapasztalat előny Magabiztos számítógép felhasználói tudás (Excel, Word, PowerPoin
    Profession.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Gépkezelő
    A Szeplast Zrt. gépkezelő munkatársakat keres, szegedi munkavégzésre műanyag granulátum termékek gyártási folyamatainak elvégzésére, 3 műszakos műszakrendben. Feladatok: . műanyag porkeverékek és műanyag granulátum termékek előállítására szolgáló berendezések kezelése - anyagfelöntés, gépellenőrzés, termékváltások elvégzése, takarítások elvégzése,
  • Szerviz technikus
    Feladatkör: A Cég termékeinek karbantartása, szervizelése és hitelesítése a cég saját műhelyében, valamint az ügyfelek telephelyein. A jelentkezés feltételei: elektronikai területen szerzett tapasztalat elektronikai-, mechatronikai végzettség felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office) határozott magabiztos fellépés, problémamegol
    Profession.hu - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Raktáros
    Szegedi székhelyű nagykereskedelmi cég Raktárost keres
    Jobline.hu - 2014-10-22 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés