szegedi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1425 db
  • Gépszerelő lakatos (Ipari Gép karbantartó lakatos)
    Foglalkozás megnevezése: Gépszerelő lakatos (Ipari Gép karbantartó lakatos)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Géplakatos Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: Gépészeti gyakorlat Speciális követelmény: Gépészeti gyakorlat Várható bruttó kereset (Ft / hó): 140 000 – 160 000 További
    Afsz.hu - 2014-10-15 - Küldés e-mailben
  • általános dékánhelyettes
    Szegedi Tudományegyetem   a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karra általános dékánhelyettes beosztás ellátására. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony   Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő A vez
    Kozigallas.gov.hu - 2014-10-10 - Küldés e-mailben
  • Bolti eladó (HÍRLAPÁRUS)
    Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (HÍRLAPÁRUS)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Informatikai ismeret: IT alapismeretek Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: Hírlap árusítással, remitendával kapcsolatos gyaorlat előny. Speciális követelmény: ér
    Afsz.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Villamosmérnök (energetikai mérnök) (VILLAMSOMÉRNÖK)
    Foglalkozás megnevezése: Villamosmérnök (energetikai mérnök) (VILLAMSOMÉRNÖK)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: technikum Elvárt szakképzettség: Villamosmérnök Informatikai ismeret: adatbázis-kezelés tapasztalat:5 év fölött ( további információ:C+ PROGRAMOZÁSI NYELV ISMERETE) Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: Techni
    Afsz.hu - 2014-10-17 - Küldés e-mailben
  • Főiskolai docens
    Szegedi Tudományegyetem                             a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Egészségmagatartás és -fejlesztés Szakcsoport főiskolai docens munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határ
    Workania.hu - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Mozdonyvezető (mozdonyvezető)
    Foglalkozás megnevezése: Mozdonyvezető (mozdonyvezető)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Mozdonyvezető tapasztalat: 5 év fölött Speciális követelmény: szakirányú végzettség, Speciális munkakörülmények: akár nyugdíjjasok jelentkezését is várják Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 000
    Afsz.hu - 2014-10-14 - Küldés e-mailben
  • Adóügyi ügyintéző II.
    A Nemzeti Adó-és Vámhivatal Csongrád Megyei Adóigazgatósága Adóügyi Szakterülete középfokú végzettségű munkatársat keres Középiskolai végzettség és az OKJ 52 341 03 0000 00 00 szerinti Ingatlanközvetítő és értékbecslő tanfolyam Felhasználó szintű MS Office irodai alkalmazások
    Profession.hu - 2014-09-24 - Küldés e-mailben
  • Totó-lottóértékesítő, eladó
    Foglalkozás megnevezése: Totó-lottóértékesítő, eladó     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége tapasztalat: nem szükséges Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: Speciális követelmény: Szerencsejáték Zrt által szervezett szerencsejáték ért
    Afsz.hu - 2014-10-16 - Küldés e-mailben
  • Gépkezelő
    Jobpilot.hu - 2014-10-10 - Küldés e-mailben
  • Hús eladó
    Munkakör megnevezése: Hús eladó Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 6729 Szeged, Szabadkai u. 7. Főbb feladatok: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. Biztosítja a szakszerű kiszolgálást. Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű é
    Tesco.hu - 2014-09-16 - Küldés e-mailben
  • Idegennyelvű ügyintéző adminisztrátor
    Elvárások: - magas szintű, perfekt angol nyelvtudás élőszóban és írásban - kiváló magyar nyelvismeret, elsősorban írásban - megbízhatóság, pontosság - jó kommunikációs készség - terhelhetőség, talpraesettség, szorgalom - számítógépes alapismeretek - önállóság és jó probléma megoldó készség Előny: - fordítói gyakorlat - kreativitás - műszaki érzék -
    Allasok.net - 2014-10-15 - Küldés e-mailben
  • Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr
    Foglalkozás megnevezése: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakiskola Elvárt szakképzettség: Tehergépkocsi-vezető tapasztalat: 1 év felett 2 évig Speciális követelmény: "C" jogosítvány, GKI kártya, Tahográf ismeretek Várható bruttó kereset (Ft / hó): 120 000 fölött További információ
  • Gépgyártósori gépkezelő, gépszerelő (csavargyártó gépkezelő)
    Foglalkozás megnevezése: Gépgyártósori gépkezelő, gépszerelő (csavargyártó gépkezelő)     elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Esztergályos tapasztalat: 5 év fölött Gépésztechnikus tapasztalat: 5 év fölött Géplakatos - Gépbeállító tapasztalat: 5 év fölött Szerszám
  • Egyetemi tanár
    Szegedi Tudományegyetem                             a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Magatartástudományi Intézet egyetemi tanár munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogv
    Workania.hu - 2014-10-18 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés