székesfehérvári állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1646 db
  • Vevőszámla könyvelő
    A Halla Visteon Climate Control (HVCC) a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 35 gyártó üzemmel és 5 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Halla Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközegtovábbító rend
    Profession.hu - 2014-07-28 - Küldés e-mailben
  • Orvoslátogató
    Magyarország egyik vezető gyógyszergyártó és értékesítő vállalata, az Egis Gyógyszergyár Zrt. munkatársat keres a következő munkakörbe: A társaság promócionált termékeinek az adott piaci területen történő ismertetése Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal Különböző promóciós kampányok előkészítésében és lebonyolításában val
    Profession.hu - 2014-07-24 - Küldés e-mailben
  • REFA mérnök
    Array
    Monster.hu - 2014-07-29 - Küldés e-mailben
  • Gépbeállító
    Profession.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • Key Account Manager
    Megbízónk piacvezető globális gyártó konszern magyarországi vállalata, amely az elmúlt évek fejlesztéseinek is köszönhetően tovább erősítette piaci pozícióját és a hazai Top 100 vállalatok között számos gazdasági mutató tekintetében előkelő helyezést ért el. A folyamatban lévő strukturális fejlesztések megvalósításához számára vezető szakembert ker
  • Termelési vezető (Production Manager)
    Amerikai multinacionális cég Székesfehérvári gyárüzemébe keresünk A termelés (kb. 40 fő) irányítása, vezetése a vevői igények kielégítésének figyelembe vételével (költség, minőség, határidő) A gyártási folyamatok hatékonyságának folyamatos fejlesztése Termelésben dolgozó kollégák motiválása, irányítása Szoros együttműködés a termeléshez kapcsolódó
  • Porfestő
    A VTES Kft. több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezik a lemezmegmunkálás és a mechanikus, elektromechanikus szerelés területén. Az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat: Porfestés Festés előkészítés Gittelés Csiszolás Szakmunkás végzettség Hosszú távú munkalehetőség Versenyképes fizetés Autófényező végzettség Porfestésben szerzet
  • Oracle Application Developer
    Our Client is a world leading company who is delivering end-to-end IS/IT and financial services. We are looking for a new Oracle Applicaton Developer colleague on their behalf. Designing and delivering Oracle ERP applications using the Oracle eBusiness suite Developing technical solutions and components including views, customizations,modifications
    Profession.hu - 2014-07-23 - Küldés e-mailben
  • Építőanyag értékesítő
    A Saint-Gobain Építőanyag Kereskedelmi Zrt. a nagy múltú, Európában építőanyag kereskedelemben és gyártásban is élenjáró francia Saint-Gobain csoport tagja. 29 Raab Karcher, 2 Platform építőanyag áruház alkotja országos kereskedelmi hálózatát, amelyekben teljes körű építőanyag szortiment várja a házépítőket, felújítókat, mesterembereket. A vállalat
  • kereskedelmi üzletkötő
    Feladatok: •potenciális ügyfélkör felkutatása, hatékony értékesítés kialakítása •termékek, szolgáltatások bemutatása •ügyfélre optimalizált ajánlat készítése, rendelések felvétele, áru kiszállítása •kapcsolattartás, pontos adminisztráció Elvárások: •épületgépészet területén szerzett értékesítési tapasztalat •középfokú végzettség •kiváló kommunikáci
    2014-07-13 - Küldés e-mailben
  • Biológia-kémia szakos tanár
    Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Székesfehérvári Tankerülete   a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Székesfehérvári Váci Mihály Ipari Szakképző Iskola és Kollégium Biológia-kémia szakos tanár munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalka
    Kozigallas.gov.hu - 2014-07-29 - Küldés e-mailben
  • Mechanikus karbantartó
  • Gyártástámogató mérnök
    Array
  • Kézbesítési minőségellenőr
    Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres, SZÉKESFEHÉRVÁRI telephelyére az alábbi pozícióba: A hozzá rendelt területen a kézbesítő kollégák munkájának ellenőrzése és az ehhe
    Profession.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Minőségbiztosítási mérnök autóipari tapasztalattal (AK-073)
    TIER1-es autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat Székesfehérvárra A minőségirányítási rendszerek működtetése Új termékek bevezetésében való aktív részvétel Autóipari termékek minőségtervezése A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése Reklamáció kivizsgáló csapat irányítása és aktív részvétel a
    Profession.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés