szentendrei állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Találatok száma: 291 db
  • Software tester
    Our clients are multinational companies, Development and implementation of Business User Acceptance Test scripts for the Java based software; Provide business input into the specification requirements for software functionality changes; Liaising with operational colleagues and section management in both the business and IT teams across countries, t
    Profession.hu - 2014-04-16 - Küldés e-mailben
  • Marketing Programme Specialist
    Campaigns Management is a department within Ford of Europe Marketing Sales & Service set up to manage variable marketing programmes for the National Sales Companies across Europe. Maximising the efficiency of Variable Marketing (VM) programmes is a key priority. Simple, efficient, transparent processes and communication, together with sharing b
    Profession.hu - 2014-04-15 - Küldés e-mailben
  • valutapénztáros
    Feladatok: Valutapénztárosi munkakörbe keresünk munkatársakat teljes-, és részmunkaidős pozíció betöltésére. Amit kínálunk: nyugodt, családias munkahelyi légkör, demokratikus vezetés, rugalmas munkabeosztás. Bérezés megállapodás szerint. Jelentkezését várjuk a +3630-9-620-656 -os telefonszámon vagy a e-mail címen fényképes önéletrajz csatolásával.
    2014-04-02 - Küldés e-mailben
  • Részmunkaidős lakberendező
    Lakberendezőt keresünk részmunkaidőre. Elvárások: 1-2 éves szakmai tapasztalat, jó rajzkészség, kommunikációs készség, jó stressz tűrő képesség. Vidám, optimista, lelkiismeretes, pontos személyek jelentkezését várjuk önéletrajz, és portfólió küldésével április 22-ig.
    Allasok.net - 2014-04-14 - Küldés e-mailben
  • Diákmunka- Betanított munka
    Diákmunka-Betanított munka Feladatok: Termékek kézi gyártása. Termelési tervek szerinti munkavégzés. Munkakörnyezet rendben tartása. Feltételek: Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony 18. életév betöltése precizitás, megbízhatóság Előny: Egészségügyi kiskönyv Munkaidő: 6:00-14:30 vagy 13:30-22:00 napi 4-8 óra, rugalmasan alakítható Bérezés: B
    Profession.hu - 2014-03-25 - Küldés e-mailben
  • Takarító/főállás (Szentendre)
    OKJ-s képesítéssel, munkatapasztalattal rendelkező jelentkezését várjuk, takarítási feladatok ellátására, teljes munkaidőre. ...
    AllasTrend - 2014-04-17 - Küldés e-mailben
  • Pénzügyi-biztosítási tanácsadó
    A hazai biztosítási szektor piacvezető szereplőjeként stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, innovatív és közösségi értékeket támogató Generali-Providencia Biztosító Zrt. Mátra – Pilisi Területi Igazgatóság Szentendrei Ügynöksége új ügyfelek teljes körű kiszolgálása ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések fenntartása aktív közre
    Profession.hu - 2014-04-02 - Küldés e-mailben
  • Valutapénztáros
    Foglalkozás megnevezése: Valutapénztáros     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola, technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Valutapénztáros és valuta-ügyintéző tapasztalat: nem szükséges Speciális követelmény: Valutapénztáros képesítés, valamint államilag elismert nyelvvizsga vagy idegen nye
    Afsz.hu - 2014-04-12 - Küldés e-mailben
  • Fodrász
    Üzletünk 6 éve állandó csapattal várja vendégeit Szentendrén. Szentendrén régóta állandó csapattal működő szépségszalonba keresek fodrász váltó társat, betegség miatt. Napi váltásba dolgozunk. Alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszony megbeszélés tárgya lehet. Elvárásaink: legalább 1 éves gyakorlat, fiatalos lendület, önálló gondolkozás és munkavé
    Profession.hu - 2014-04-01 - Küldés e-mailben

Feliratkozás a hírlevélre

Iratkozzon fel hírlevelünkre! Azonnal értesítjük, ha Önnek megfelelő állásajánlatot kínálnak.

Top 10 város