tiszafüredi állások, munkák

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 11 db
  • Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó (varrónő)
    Foglalkozás megnevezése: Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó (varrónő)     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakiskola, általános iskola Elvárt szakképzettség: Varrómunkás tapasztalat: 2 év felett 5 évig Várható bruttó kereset (Ft / hó): 101 500 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 5350 Tiszafüred, Für
    Afsz.hu - 2014-08-26 - Küldés e-mailben
  • Tejfeldolgozó, tejtermékgyártó
    Foglalkozás megnevezése: Tejfeldolgozó, tejtermékgyártó     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 000 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 5350 Tiszafüred, Igari út 57 Foglalkoztatás kezdete, vége: 2014. 08. 18. Foglalkoztatási j
    Afsz.hu - 2014-08-18 - Küldés e-mailben
  • Pékáru eladó-Részmunkaidőben
    Jobpilot.hu - 2014-08-19 - Küldés e-mailben
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
    Monster.hu - 2014-08-19 - Küldés e-mailben
  • Pékáru eladó
    Jobline.hu - 2014-08-18 - Küldés e-mailben
  • Szerkezetlakatos
    Foglalkozás megnevezése: Szerkezetlakatos     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Szerkezetlakatos Speciális követelmény: Jó rajzolvasási kézség Várható bruttó kereset (Ft / hó): 120 000 – 150 000 Munkavégzés (munkakezdés) helye: 5350 Tiszafüred, Gyártelepi út 4 Foglalkoztatás kezdete
    Afsz.hu - 2014-07-30 - Küldés e-mailben
    Munkakör megnevezése: Pékáru eladó Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 5350 Tiszafüred, - Főbb feladatok: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. Biztosítja a szakszerű kiszolgálást. Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és menny
    Tesco.hu - 2014-07-18 - Küldés e-mailben
  • Pultos
    Foglalkozás megnevezése: Pultos     elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Pincér Vendéglátó eladó Várható bruttó kereset (Ft / hó): 118 000 fölött Munkavégzés (munkakezdés) helye: 5350 Tiszafüred, Szőlősi utca 9. Foglalkoztatás kezdete, vége: 2014. 08. 06. Foglalko
    Afsz.hu - 2014-08-06 - Küldés e-mailben
  • Hegesztő, lángvágó
    Foglalkozás megnevezése: Hegesztő, lángvágó     elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Hegesztő Speciális követelmény: minősítés Várható bruttó kereset (Ft / hó): 120 000 – 150 000 Munkavégzés (munkakezdés) helye: 5350 Tiszafüred, Gyártelepi út 4 Foglalkoztatás kezdete, vége: 2014. 07. 3
  • Szakács állás
    Tisza parton lévő vendéglátóegység a la carte éttermébe munkájára és önmagára igényes szakácsot keresünk. A munkakör betöltéséhez szükséges: minimum 3 év szakmai tapasztalat, rugalmasság, megbízhatóság, kreativitás. Amit kínálunk: versenyképes fizetés, kiszámíthatóság, rendezett munkakörülmények, fiatalos csapat. Munkavégzés helye: Tiszafüred. Fény
    Startapro.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Állatgondozó / gulyás
    Tiszafüred külterületén lévő tanyára keresek szarvasmarha mellé megbízható, józan életű embert. Feladatok: legeltetés, egyéb tanyasi munkák. Nagyszámú szarvasmarha legeltetésében jártasság előny! Bér megegyezés szerint, bejelentve. Érd: 70/623-72-87
    Startapro.hu - 2014-05-09 - Küldés e-mailben

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés