Tolna megyei állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 1465 db
  • Minőség-, és környezetirányítási vezető /megbízott
    A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Minőség-, és környezetirányítási vezető /megbízott A vállalat minőség,- és környezetirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése, a
    Monster.hu - 2014-07-28 - Küldés e-mailben
  • Nemzetközi tehergépjármű vezető - kamionsofőr
    Feladatok: Dunaföldvári telephelyű cég C,E kategóriás jogosítvánnyal, érvényes okmányokkal nemzetközi tehergépkocsi-vezetőt keres Elvárások: C, E kategóriás jogosítvány Cégnév: Rafaisz és Társai Kft.
    2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Lakatos
    Foglalkozás megnevezése: Lakatos     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Szerkezetlakatos Várható bruttó kereset (Ft / hó): 140 000 – 180 000 További információ: Rajz olvasás szükséges. Előny: B-kat.jog. Magasban végzett munka lehetséges (2 m felett). Változó munkahely,jelenleg
    Afsz.hu - 2014-07-28 - Küldés e-mailben
  • Zöldség árufeltöltő-Részmunkaidőben
    A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező
  • Raktárvezető
    Raktárvezető Feladatok: Az anyaggazdálkodási osztály munkájának szervezése, irányítása. Kiadott feladatok előrehaladásának, teljesítésének ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás. Raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, új szabályozások létrehozása, bevezetése. Eltérések kezelése, javító intézkedések. Raktári készletek karbantartása SAP-ban
    Jobpilot.hu - 2014-07-28 - Küldés e-mailben
  • Hegesztő, lángvágó (AWI,elektróda,CO hegesztő)
    Foglalkozás megnevezése: Hegesztő, lángvágó (AWI,elektróda,CO hegesztő)     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Hegesztő Várható bruttó kereset (Ft / hó): 140 000 – 180 000 További információ: Előny. B-kat.jog. Magasban végzett munka lehetséges (2 m felett). Változó munka
  • Minőségügyi mérnök/technikus
    Szekszárdi Partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba: 8D riportok intézkedéseinek bevezetése, átadása, megoldása a gyártó területeken Intézkedési listák, akciótervek, auditok utáni feladatlisták érvényesítése, bevezetése Gyártás során szemrevételezés/intézkedés a következő területeken: beépülő félkész, késztermékek azonosítás
    Profession.hu - 2014-07-21 - Küldés e-mailben
  • Fiókvezető - Szekszárd
    Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk. Egyetemi / főiskolai diploma (pénzügyi szakirány előny); Fiókhálózatban szerzett legalább 2 éves tapasztalat; Vezetői tapasztalat (legalább 1 éves)
    Profession.hu - 2014-07-22 - Küldés e-mailben
  • Szaktanácsadó
    A Timac AGRO Hungária Kft. az 50 éves múltra visszatekintő francia Roullier csoport tagja és magyarországi leányvállalata a hazai műtrágyapiac kiemelkedő szereplője. A vállalat műtrágya- és specifikus tápanyagpótlási megoldások, valamint mezőgazdasági segédanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A dinamikusan növekvő vállalat értékesítő
    Profession.hu - 2014-07-15 - Küldés e-mailben
  • Minőségügyi rendszermenedzser - Tolna megye
    A pályázaton a hivatkozási azonosítót kérjük feltüntetni ! Pályázatát a hivatkozási azonosítóra klikkelve is elküldheti ! Minőségügyi rendszermenedzser - Tolna megye THR2428 Megbízónk Minőségügy területre Multinacionális, autóipari gyártó vállalat. Feladatkör Minőségügyi rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése. A termelési nem megfelelőségek
  • Értékesítő
    Kereskedelemmel foglalkozó Megbízónk Termékértékesítés gépjárműiparban tevékenykedő vállalatok, vállalkozások, szakemberek számára Kapcsolattartás meglévő vevőkkel, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé Többéves közvetlen értékesítésben szerzett tapasztalat Gé
    Profession.hu - 2014-07-17 - Küldés e-mailben
  • Gépkocsivezető/raktáros
    A Raiffeisen-Agro Magyarország Kft. szekszárdi telephelyére Árukiadás vevők, szállítók, képviselők részére Komissiózás és az áruk szállításra előkészítése, kiadása Beérkező szállítmányok fogadása, raktári kezelése Beérkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, tételek ellenőrzése, raktárba történő betárolása Biztonságos árutárolás / kezelés Árus
    Profession.hu - 2014-07-25 - Küldés e-mailben
  • Csőszerelő
    Foglalkozás megnevezése: Csőszerelő     elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Csőhálózat-szerelő Várható bruttó kereset (Ft / hó): 140 000 – 180 000 További információ: Rajzolvasás szükséges. Előny: B-kat.jog. Magasban végzett munka lehetséges(2 m felett). Változó a munkavé

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés