Vas megyei állások, munkák

Térség szerint

Szeretné e-mailben megkapni a legfrissebb állásajánlatokat?
Tipp: Regisztráljon be most a Jobmonitorra, hogy le ne maradjon a legjobb állásajánlatokról!

Állások Önre szabva: 2422 db
  • LEAN mérnök
    Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Az adott termékhez, technológiához kapcsolódó probléma elemzése A projektfeladatok (adatgyűjtés, mérés, elemzés, adatok kiértékelése) következetes végrehajtása Az elemzés alapján megoldási javaslat, intézkedés kidolgozá
    Profession.hu - 2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Folyamatmérnök
    Coveris a Világ 6. legnagyobb műanyagipari csomagolóeszközöket gyártó vállalata. A cégcsoport a világban 21 országban van jelen. A vállalatcsoport elsődlegesen fogyasztási cikkek és élelmiszeripari csomagolóeszközök fejlesztésére és előállítására szakosodott. A termékskálán megtalálhatók a műanyag -és papírpoharak, tégelyek, tálcák, dobozok, valami
    Profession.hu - 2014-10-22 - Küldés e-mailben
  • Vezető cukrász
    Nyugati határszélen fekvő európai színvonalú Kis Édes Cukrászda és Kávéház keresi szakmáját szerető, önállóan dolgozni tudó, munkát és kínálatot megszervezni képes ,ambíciókkal rendelkező munkatársát vezető cukrász pozícióba.
    Profession.hu - 2014-10-20 - Küldés e-mailben
  • Szerszámszerkesztő mérnök
    Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: szalagrendszerű gyártáshoz szükséges szerszámok tervezése dokumentáció készítése szükség esetén szerszámgyártóval történő egyeztetések gépészmérnöki diploma középfokú német és/vagy angol nyelvismeret írásban és szóban P
  • Termékfejlesztő mérnök_Ref. kód: PR30
    "Közösen tartjuk mozgásban a Világot" - hangzik a Schaeffler csoport mottója. Vállalatcsoportunkat három közismert márkanév, az LuK, az INA és az FAG fémjelzi. Cégünk, a szombathelyi LuK Savaria Kft. 1997-ben kezdte meg a termelést. Az azóta eltelt 17 évben, 75 millió darab kuplungtárcsát, 71 millió darab kuplungot és 25 millió darab kéttömegű lend
  • Bébitermék összeszerelő
    Vidéki partnercégünk számára munkavállalók jelentkezését várjuk kettő műszakos illetve állandó éjszakai műszakra.
  • CNC megmunkáló központ (horizont) kezelő
    Feladatok: -alkatrész elemek elkészítése -munkagép napi karbantartása Elvárások: A pozíciók betöltéséhez önálló, precíz munkavégzés és alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat szükséges. Cégnév: SFL technologies Kft.
    2014-10-21 - Küldés e-mailben
  • Gépi marós
    Feladatok: -marógép kezelése, beállítása -alkatrész elemek elkészítése -munkagép napi karbantartása Elvárások: A pozíció betöltéséhez önálló, precíz munkavégzés és alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat szükséges. Cégnév: SFL technologies Kft.
  • Orvoslátogató (Vas megye)
    Krka Magyarország Kereskedelmi Kft. keres munkatársat vényköteles termékek ismertetése háziorvosok, szakorvosok és patikák részére. törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész. Kizárólag a törvény által meghatározott végzettséggel várnánk a pályázatokat! kiváló kommunikációs k
  • Minőségbiztosítási vezető
    Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: A minőségbiztosítási rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztése az alkatrészgyártás területen Új folyamatok bevezetése, minőségi módszerek standardizálása Áttelepítési projektek koordinálása minőségügyi oldalról A
  • Mérnökségvezető
    Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Az általuk gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben. Termékeik nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában. Számukra ke
  • Fejlesztési munkatárs

Top 10 város

Hirdetés
Hirdetés