A(z) Gava-Hungria Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Adminisztrátor 6 órába munka

Budapest XXIII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- számla készítése számlázó programból
- napi eladások rögzítése egy adott programban
- bejövő és kimenő számlák összekészítése a könyvelés részére
- beérkező számlák könyvviteli programban történő rögzítése
- adminisztratív feladatok, általános irodai ügyintézés
- irodavezető munkájának segítése
- munkaidő 11-17 óráig

Elvárások:
- középfokú végzettség
- logikus gondolkodásmód
- angol nyelvtudás legalább alapszinten ( készletező program angolul van)
- Cobra Conto Win könyvelői program ismerete előny
- haladó szintű számtógépkezelői ismeretek, aktív Excel gyakorlat
- precizitás
- önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

Cégünk elsősorban spanyol zöldség importtal és nagykereskedelemmel foglalkozik.
Telephelyünk a Budapesti Nagybani Piacon található.
Jelentkezés: fényképes önéletrajzát küldje a gavaallas@gmail.com email címre

Amit ajánlunk:
- versenyképes jövedelem
- családias légkör
- hosszútávú munkalehetőség

Fizetés: - nettó 150 000ft-170 000ft

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol