A(z) Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Ápoló-Gondozó munka

Budapest II. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Az intézmény keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. kerületében, gyönyörű természeti környezetben, kiváló szakemberekkel.
A katolikus intézmény gondozót, segédápolót keres teljes munkaidőben

Elvárások:
Feltétel empatikus magatartás az idős emberekhez és gondozó esetén az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség, segédápolónál 8. általános iskolai végzettség az alap.

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában 150 főnek nyújtanak tartós bentlakást és 10 fő részére idősek napközbeni ellátását – kiemelten demens személyek nappali ellátását.

Plusz juttatásként biztosítjuk 200 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártyát, BKK bérlet 86 százalékát megtérítjük, továbbá kedvezményes összegért nővérszállót.

Fizetés: Bérezés és egyéb pótlékok a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti.

Végzettség:
Általános iskola