A(z) Doktor Természet Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

ÁRUKISZÁLLÍTÓ/RAKTÁROS munka

Nagytarcsa, Pest

Feladatok, munka:
A munkaidőd 60%-át az árukiszállítás teszi ki, nagykereskedelmi partereink és központunk részére. Arra kérünk, hogy kulturált közúti közlekedéseddel és jó kapcsolattartó készségeddel képviseld cégünk alapértékeit, termékeink kiszállításakor. Munkaidőd fennmaradó részében, kollégáiddal közösen gondoskodtok az áruk összekészítéséről (komissiózás), bizonylatolásáról, az áruátvételről, a raktár rendben tartásáról és a termékek címkézéséről. Családias légkörrel, modern telephellyel és kellemes környezettel várunk Téged! – Sőt, csapattársaid egy mini konditermet is berendeztek már itt, ahol közösen edzhettek.

Elvárások:

* „B” kategóriás jogosítványod
*Magabiztos vezetési gyakorlat (nálunk egy Opel Vivarot kell elvezetned)
* Előny de nem feltétel a targonca vezetői engedély
*Legyél csapatjátékos

Étrend-kiegészítőket, élelmiszereket és kozmetikumokat forgalmazó, stabil háttérrel rendelkező, családias hangulatú nagykereskedésünk, munkatársát keresi árukiszállító/raktáros pozícióra

A munkavégzés helye: 2142. Nagytarcsa, Tavasz utca 4. – Nagytarcsán épült Új Ipari Park ami megközelíthető volán busszal és autóval egyaránt.
Munkarend: TÚLÓRA NINCS Fix: H-P: 7-15 óráig,

Fizetés: Fizetés: nettó: (kézhez kapott) 180.000 Ft

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség