A(z) myElektro az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

AUSZTRIA - CNC / GÉPLAKATOS: 2500 € munka

Külföld

Feladatok, munka:
Tájékoztatás a CNC munkáról:
• CNC fémmegmunkáló, CNC esztergályos, CNC maró
• CNC gépek vezérlése, programozása
• megmunkálás kis és közepes szériákban
• kitanult CNC iparágban és elegendő szakmai gyakorlattal

CNC - LINZ, SALZBURG: 11,78-14,00 € Std. / 26,40 € Diäten pro Tag / 15,00 € Unterkunft
CNC - TIROL: 2.473,70 brutto pro Monat / 26,40 € Diäten pro Tag / 15,00 € Unterkunft
CNC Gewerbe - VORARLBERG (Westösterreich): 1.850 - 2.050 € NETTO, Benzin werden bezahlt
CNC Industrie - VORARLBERG (Westösterreich): 2.000 - 2.300 € NETTO, Benzin werden bezahlt

Tájékoztatás a GÉPLAKATOS munkáról:
• Gépek karbantartása
• Kitanult géplakatosként, mechatronikásként
• Elektromos gépek gyártása, szerelése, javítása, helyreállítása, tesztelése
• Mechanikus gépezetek diagnosztikája és hibák javítása.

MASCHINENSCHLOSSER - LINZ, SALZBURG: 12,41-14,00 € Std. / 26,40 € Diäten pro Tag / 15,00 € Unterkunft
MASCHINENSCHLOSSER - TIROL: 2.473,70 brutto pro Monat / 26,40 € Diäten pro Tag / 15,00 € Unterkunft
SCHLOSSER-INDUSTRIE - VORARLBERG (Westösterreich): 2.000 - 2.300 € NETTO, Unterkunft FREI, Benzin werden bezahlt
BETRIEBSSCHLOSSER - BAYERN (Süddeutschland): 10,65 € Std. / 30-50 € Diäten pro Tag

Elvárások:
• befejezet szakképesítés az adott vagy hasonló iparágban
• elegendő szakmai gyakorlat
• jogosítvány (B kategória) + Saját személyautó nélkülözhetetlen
• Társalgási szintű német nyelvtudás (A2, B1) előfeltétel

Követeléseink:
Várjuk jelentkezését FÉNYKÉPES NÉMET NYELVŰ szakmai önéletrajzával, mesterlevéllel és igazolásokkal e-mailben az: arbeit@arbeitaustria.eu

A myElektro Kft. cég 2012-ben alapíttatott. Kezdetekben lakás technikát és biztonsági rendszereket szereltünk be. Emberek vezetésével ugyan akkor munkák rendszerezésével sok a tapasztalatunk, mivel rövid idő alatt mindössze 50 projectet megvalósítottunk. Külföldi kereskedelmi kapcsolataink felvetették e lehetőséget, hogy bővítsük tevékenységünket emberi források biztosításában, fejlesztésében és vezetésben. Mivel fogadjuk a kihívásokat, 2016-tól kezdtünk személyzeti szolgálatokkal és tanácsadással foglalkozni főképpen Osztrákban lévő cégeknek. Azzal, hogy egyetlen országra orientálódjunk, megtartjuk és biztosíthassuk ezek szolgálatoknak magas szintű minőségét, mint a munkakeresők úgy a munkaadók iránt egyenlően.

Amit ajánlunk:
• Biztosított szállás (max. 400€ havonta)
• Osztrák vagy német munkaszerződés, biztosítás, bejelentés, hosszútávu munka
• 167 óra havi munkaidő
• A munkavégzés helye: Linz, Wels, Salzburg, Bécs (Ausztria északi része), Vorarlberg és Tirol (Ausztria nyugati része), Bajorország és Baden-Würtenberg – Németország déli része

A munkaközvetítés illetékmentes!!!

Kapcsolat:
Svantner Miroslav
Személyzeti szolgálat
+421 948 42 66 76
www.arbeitaustria.eu

Fizetés: • 600 000 – 750 000 HUF, azaz 2000 - 2500 € • Azon felül 13. és 14. fizetés, 25 nap szabadság

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Német