A(z) ArbeitAusland s.r.o. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

AUSZTRIA - VÍZ GÁZ FŰTÉSSZERELÉS: 2500€ munka

Külföld

Feladatok, munka:
A MUNKAVÉGZÉS HELYE: LINZ (Felső Ausztria)
FIZETÉS: 12,78 € BRUTTÓ órabér
NAPIDÍJ: 26,40€ NETTÓ
SZERELÉSI DÍJ: 0,83 €/óra
ÚTIPÉNZ: 0,12€/km
SZÁLLÁS: KIFIZETVE

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Vorarlberg (Ausztria nyugati része, a Svájci határnál)
FIZETÉS: havi 2100 € NETTÓ
SZÁLLÁS: 400 € havonta

Tájékoztatás a munkáról:
• gáz-és vízvezeték-szerelése, karbantartási munkák, hegesztési munkák

Elvárások:
• befejezet szakképesítés az adott vagy hasonló iparágban
• Saját személyautó nélkülözhetetlen
• Társalgási szintű német nyelvtudás (A2, B1) előfeltétel

Az info@arbeitausland.eu e-mail címre kérem küldjék be a következőket:
- Fotó
- Németnyelvű szakmai önéletrajz
- Igazolásokat
- Mesterlevél
- Ajánlólevél (Arbeitszeugnisse)

Svantner Miroslav
munka közvetítés
Ausztria - Németország - Svájc
+421 948 42 66 76
+421 950 48 48 80

Az említett személyes adatok elküldésével hozzájárulok az Európai parlament és Tanács (EU) 2016/679 rendelete szerinti személyes adataim törvény-jellegű kezeléséhez a munka közvetítési célből.

Az Arbeit Auszland Kft. cég 2012-ben alapíttatott. Kezdetekben lakás technikát és biztonsági rendszereket szereltünk be. Emberek vezetésével ugyan akkor munkák rendszerezésével sok a tapasztalatunk, mivel rövid idő alatt mindössze 50 projectet megvalósítottunk. Külföldi kereskedelmi kapcsolataink felvetették e lehetőséget, hogy bővítsük tevékenységünket emberi források biztosításában, fejlesztésében és vezetésben. Mivel fogadjuk a kihívásokat, 2016-tól kezdtünk személyzeti szolgálatokkal és tanácsadással foglalkozni főképpen Ausztriában, Németországban és Svájcban lévő cégeknek. Azzal, hogy ezekre az országokra orientálódjunk, megtartjuk és biztosíthassuk ezek szolgálatoknak magas szintű minőségét, mint a munkakeresők úgy a munkaadók iránt egyenlően.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: LINZ (Felső Ausztria), Vorarlberg, (Ausztria nyugati része, a Svájci határnál),
SZÁLLÁS: kb. 400 € havonta

• Osztrák vagy német munkaszerződés
• 167 óra havi munkaidő
• Biztosítsuk a munkavállalási engedményt, szállást, egészségügyi biztosítást,
• Biztosított támogatás az alkalmazott számára mind munkajog, bérszámfejtés és bankszámla terén

Fizetés: FIZETÉS: havi 2500 € NETTÓ;

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Német