A(z) Hosagép Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Benzines kerti gép szerelő munka

Budaörs, Pest

Feladatok, munka:
- szervizre hozott gépek átvétele és kiadása
- különféle (jellemzően Husqvarna és Stihl) márkájú, benzinmotoros kerti gépek javítása
- ügyfelek telefonos értesítése a javításról
- kölcsönzős gépek kiadása, majd visszavétele

Elvárások:
- legalább 2-3 év benzines gépjavításban szerzett tapasztalat
- műszaki beállítottság
- önálló, precíz munkavégzés
- tisztességes személyiség
- határozott, magabiztos fellépés
- alapvető kommunikációs készség

Cégünk, a Hosagép Kft. Budaörs és a régió kertészeti-, erdészeti- és építőipari kisgép piacának meghatározó szereplője. Az értékesítés mellett professzionális szervizzel és kölcsönzéssel is segítjük partnereink munkáját. Több, mint 10 éves fennállásunk során folyamatosan sikerült fejlődnünk és évről évre tovább növelnünk kínálatunkat és partnereink elégedettségét. A fejlődés fejlesztéssel is jár, ezért keresünk bővülő csapatunkba ismét egy új Kollégát, ezúttal a benzines szervizünkbe.

Amit ajánlunk:
- megbízható, biztos háttér
- folyamatos továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatás
- profi csapat, profi termékek

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző