A(z) Könyvelő iroda az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző munka

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok, munka:
* alkalmazottak bejelentése, kijelentése a Nav felé
* adatok rögzítése a bérszámfejtő programban,
* szerződés, tájékoztató elkészítése, rendszerezése
* munkavállalói nyilatkozatok nyilvántartása,
* bérszámfejtés,
* kimutatások kezelése a bérszámfejtő programban,
* betegszabadsággal, táppénzzel kapcsolatos ügyintézés,
* hatósággal való kapcsolattartás,
* kilépő papírok elkészítése
* hatósági ellenőrzés iratanyagának rendszerezése.

Elvárások:
Bér és Tb ügyintézői végzettség
1-3 év gyakorlat
kiváló kommunikációs képesség
terhelhetőség
csapatszellem
precizitás

Egyéni vállalkozás keretein belül 11 éve működő kis létszámú könyvelő iroda. Partnereink nagy létszámú alkalmazotti állománnyal rendelkeznek ezért vált szükségessé a bővítés. Kellemes irodai környezetben, légkondicionált helyiségekben folyik a napi munkavégzés reggel 8.00h-16.00h között.

Kellemes irodai környezet, dinamikus csapat, piacképes fizetés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év