A(z) ÉLTEX Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Bér és tb ügyintéző munka

Debrecen, Hajdú-Bihar

Feladatok, munka:
• Be-, és kilépő munkatársak teljes körű ügyintézése, munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése
• Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása, havi és hóközi számfejtési feladatok elvégzése
• Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
• Adó- és járulékbevallások; kimutatások és statisztikák készítése
• Letiltások kezelése
• Munkáltatói igazolások kiállítása
• Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal

Elvárások:
• TB ügyintéző végzettség
• Legalább 3 év teljes körű bérszámfejtői és TB ügyintézői (kifizetőhelyi) tapasztalat
• Naprakész munkajogi, adózási, TB ismeretek
• Felhasználó szintű MS Office (Word, Excel) ismeret
• Önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Cég bemutatása:
Dinamikusan fejlődő Kft

Szakmai tapasztalat:
1-3 év