Jobmonitor.hu

2020-06-20 11:41:41 2020-07-04

A(z) Payroll Accountant - Iroda az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Bérszámfejtő munkatárs munka

Dunaújváros, Fejér

Feladatok:
Bővülő csapatunkba teljes munkaidőben
Bérszámfejtő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése.
munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
ügyfelek kérdéseinek megválaszolása

Fényképes önéletrajzokat a berszamfejto.iroda@gmail.com e-mail címre várjuk

Személyes adatait cégünknél kiemelt biztonsággal kezeljük a törvényi előírásoknak megfelelően.

Elvárások:
Az álláshoz tartozó elvárások:
bérszámfejtő képesítés
2-3 év bérügyintézői tapasztalat
Excel, Word programok magabiztos kezelése
precizitás

Cég bemutatása:
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
pénzügyi ügyintézői végzettség

Amit ajánlunk:
Amit kínálunk:
folyamatos továbbfejlődési lehetőség, szakmai és tanulmányi támogatás
hosszú távú együttműködés, biztos háttér
jól megközelíthető, modern munkahely,
versenyképes fizetés + cafeteria ( szép kártya ) juttatás
munkába járás költségtérítés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző