A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok, munka:
Miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
• Műszaki és minőségbiztosítási feladatok elvégzése, mint pl. műszaki reklamációk 8D támogatása, műszaki megbeszélések szervezése, minőségi hibákat megelőző tervezés, folyamatok és alkatrészek jóváhagyatása,
• Beszállítók műszaki értékelése gyártási és minőségi szempontból,
• Beszerzési döntések támogatása, előkészítése,
• Műszaki eltérések esetén elemzések elkészítése.

Elvárások:
• Műszaki felsőfokú végzettség,
• Minimum 2 éves beszállítói minőségbiztosítási mérnöki vagy beszállítói minőség fejlesztői tapasztalat,
• Minőségbiztosítási módszerek ismerete,
• Autóipari tapasztalat első sorban présöntés, műanyag fröccsöntés, összeszerelés területén,
• Kiváló analitikai készség, erős kommunikációs és szervező készség,
• Utazási hajlandóság,
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Bérezés megegyezés szerint, hosszútávú karrier lehetőség,
• Változatos munka, stabil vállalati háttér, folyamatos szakmai fejlődés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Egyetem

Nyelvismeret:
Angol