A(z) MIKRON TECHNOLÓGIA Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Beszerző - reklamáció ügyintéző munka

Veszprém, Veszprém

Feladatok, munka:
- beszállítói rendelések leadása és nyomonkövetése
- reklamációk és visszavásárlások kezelése
- garanciális rendelések kezelése
- kapcsolattartás magyar és külföldi beszállítókkal
- kapcsolattartás Ügyfelekkel
- készletkezelés és leltárak kezelése

Elvárások:
- megbízhatóság
- pontosság
- Microsoft Word és Excel magabiztos használata
- angol nyelvtudás
- önálló és csapatban való munkavégzés

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő irodabútor webáruházába keressük új munkatársunkat "Beszerző - reklamáció ügyintéző" munkakörbe. Ha szívesen lennél a csapatunk tagja, küld el a fényképes önéletrajzodat a karrier (kukac) teirodad.hu e-mail címre az „Beszerző - reklamáció ügyintéző” poszt megjelöléssel!

Amit ajánlunk:
- teljes munkaidős 8 órás állás (hétfőtől péntekig)
- határozatlan munkaszerződéssel
- jó csapatban, családias légkör
- biztonságos háttér
- azonnali kezdéssel

Fizetés: + Fix alap + Bónuszok

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség

Nyelvismeret:
Angol