A(z) Győri Likőrgyár Zártkörűen Működő Részvénytársaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Beszerző munkatárs munka

Győr, Győr-Moson-Sopron

Feladatok, munka:
A Győri Likőrgyár Zrt. beszerző munkatársat keres.
Feladatok:
- Kapcsolattartás és új kapcsolatok kiépítése a magyar és nemzetközi szállítókkal,
- A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok, valamint eszközök beszerzése határidőre, megfelelő minőségben és mennyiségben,
- A beszerzési igények és készletek folyamatos figyelése,
- A megrendelések és beérkeztetések teljes körű adminisztrációja,
- Reklamációk intézése,
- Szállítással kapcsolatos feladatok szervezése.

Elvárások:
Elvárások:
- Felsőfokú kereskedelmi vagy logisztikai végzettség,
- Angol és/ vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete, üzleti levelezés,
- Jó kommunikációs készség,
- Office alkalmazások magas szintű ismerete,
- Precíz adminisztrációs készség.

Pályázatokat (önéletrajz) e-mail címre vagy Győri Likőrgyár Zrt. 9027 Győr Budai út 7. szám alá kérjük megküldeni.

Fizetés: Bérezés megegyezés szerint.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol Német