A(z) Esses Bútor Bt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Bútorasztalos asztalos munka

Budapest XXII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Kis csapatunk bővítésére azonnali kezdéssel keressük bútorasztalos kollégánkat családi vállalkozásba, elsősorban laminált bútorlapból bútorok összeszerelésére, helyszíni beszerelésére.

Elvárások:
Téged keresünk, ha:

- önálóan tudsz és akarsz is dolgozni
- 2-3 év szakmai gyakorlattal rendelkezel
- vagy pályakezdő vagy, de szeretnél mindent megtanulni
- bútorasztalos szakképesítéssel rendelkezel
- jó a problémamegoldó képességed
- egészséges életmódot folytatsz
- hosszú távban gondolkozol

Amit ajánlunk:

- folyamatos munka
- bejelentett munkaviszony
- fizetett szabadság
- családias légkör
- igényes, kultúrált munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület

Stabil, nyugodt, családias munkakörnyezet, fizetett szabadság, állandó munka.

Fizetés: Versenyképes bérezés, megegyezés szerint!

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző