A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Centrumvezető (Kaposvár) munka

Kaposvár, Somogy

Feladatok, munka:
• A centrum teljes személyzetének biztosítása és koordinálása
• Centrum működéséhez kapcsolódó eszközök folyamatos biztosítása, nyilvántartás vezetése;
• A centrum profitábilis irányítása, vezetése, a költségek folyamatos nyomon követése;
• Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések menedzselése;
• Folyamatos együttműködés a vezetőséggel;
• A Centrum rendeltetésszerű, zavartalan és folyamatos működésének a biztosítása;
• A mindenkori jogszabályok és belső szabályzatok betartása és betartatása;
• Központban rejlő termelési potenciál teljes kiaknázásának elősegítése.

Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági / egészségügyi / műszaki végzettség
• Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
• B- kategóriás jogosítvány
• Számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet)
• Releváns vezetői tapasztalat és kompetenciák; probléma- és konfliktusmenedzsment
• Gazdaság-orientált gondolkodásmód
• Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
• Felelősségteljes döntéshozói képesség, felelősségtudat
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Rugalmasság,
• Dinamikus munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
• Hasonló területen (egészségügy, gyógyszergyártás, intézményvezetés) szerzett releváns tapasztalat

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt kaposvári plazmaferezis centrumába CENTRUMVEZETŐ (KAPOSVÁR) munkakörbe munkatársakat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „CENTRUMVEZETŐ - KAPOSVÁR” jeligére!

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Megbecsültség
• Teljes munkaidős hosszú távú stabil munkahely

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol Német