A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

CNC gépkezelő munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok, munka:
Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő

Feladatok:
• Munkaállomások kiszolgálása, gépkezelői feladatok elvégzése,
• Munkadarabok gépbe történő behelyezése, elkészült termékek ellenőrzése (vizuálisan, esetenként mérések elvégzése),
• Gyártási dokumentációk vezetése (papíron és elektronikusan),
• Hibaesemények jelzése felettesnek,
• Munkaállomás tisztántartása, műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése.

Elvárások:
• Középfokú végzettség,
• Általános szerelési munkákban, gépkezelésben, szerszámhasználatban szerzett tapasztalat,
• Műszaki érdeklődés,
• CNC gépkezelésben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat előny,
• 3 műszakos munkarend vállalása (H-P, napi 8 óra),
• Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
• Szakmai fejlődési lehetőség, CNC gépkezelői képzés támogatása,
• Versenyképes bérezés, lehetőség túlórák vállalására, utazás támogatása,
• Kulturált munkakörnyezet és munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző