A(z) Pelasta Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Cukrászdánkba eladót keresünk munka

Budapest

Feladatok, munka:
Sütemény értékesítőket, hétköznapi nevén eladókat keresünk következő üzleteinkbe:
-Bp., II.ker. Margit körút,
-Bp., XII. ker. Alkotás u.,
-Bp., IX ker.

Elvárások:
Igazak rád a következők?
- Szívesen dolgozol olyan helyen, ahol emberekkel beszélgethetsz egész nap?
- Kedves és megértő vagy? Jól kezeled a panaszokat?
- Pozitív személyiség vagy, aki szem előtt tudja tartani a cukrászda és a vevők érdekeit?
- Könnyen tanulsz, és szívesen töltenéd a napod sütemények között?
-Igényes vagy magadra és a környezetedre?
Ha igen, nálunk a helyed! Nem baj, ha nincs eladói végzettséged, az a fontos, hogy tudj bánni a vevőkkel, talpraesett legyél és szeresd, amit csinálsz! Jelentkezz hozzánk eladónak!
Küldd el fényképes jelentkezésedet a szinapidis.miklos@citromail.hu-ra, vagy
telefonálj a 06/30-308-8141 ill. 06/70-608-7411 telefonszámra.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év