A(z) Angyalok Konyhája Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Délelőttös szakácsot keresünk! munka

Budapest VI. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- heti 40 órás munkavégzés, korai kezdéssel
- munkanapok: vasárnaptól - csütörtökig (2 szabadnap péntek, szombat)
- munkavégzés helye: VI. ker. Nagymező utca
- előkészítés, ételfőzés, tálalás
- alapanyag rendelés

Elvárások:
- min. 5 éves szakmai tapasztalat
- kreativitás
- csapatjátékos attitűd

Cég bemutatása:
18 éve étkezésterápiával foglalkozó, ételkiszállító konyha.

Amit ajánlunk:
Miért érdemes nálunk dolgoznod?
- nálunk nincs kapkodás, mint az a’la carte helyeken
- korán kezdünk, ezért kora délutántól már szabad a napod
- jó a kereseti lehetőség
- új tudást szerezhetsz az egészséges ételtrendekben és az ételkészítési technikákban
- együttműködő, támogató, családias konyhai csapatban dolgozhatsz

Fizetés: 1500 ft/órabér

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző