A(z) Csőke Nikoletta KA. EV. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Dohánybolti eladó munka

Budapest

Feladatok, munka:
Nemzeti dohányboltjainkba keresünk nappalos és éjszakás eladó-pénztáros pozícióba megbízható, kommunikatív, önmagára és munkájára igényes munkaerőt.
Olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki hosszútávú munkalehetőségre vágyik, és aki önállóan és csapatban is tud és akar is dolgozni.
Munkavégzés helye: Budapest I., II., IV., VI., VII., VIII., IX., X., XI., XII., XIII., XIV., XV., XVI., XVII., XVIII., XIX., XX., valamint XXI. kerület, továbbá keresünk még Ács, Szentendre, Csömör, Mogyoród és Szigetszentmiklós településekre is.

Főbb feladatok:
- vásárlók kiszolgálása
- a termékek törvényi előírásoknak megfelelő kihelyezése, biztosítása
- ár címkék kihelyezése
- árusított termékek hűtőbe, polcra való folyamatos töltése
- beérkező áru ellenőrzése, átvétele
- üzlet rendben és tisztán tartása

Elvárások:
- megbízhatóság
- önállóság
- rugalmasság
- precizitás
- fizikai, valamint szellemi terhelhetőség
- csapatszellem
- probléma megoldó képesség
- jó kommunikáció készség
- erkölcsi bizonyítvány

Előny:
- érvényes lottó terminál kezelő vizsga
- eladói (különösen dohányboltban szerzett) tapasztalat
- regisztrált munkanélküli státusz

Jelentkezés FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL az alábbi e-mail címen: szemelyzet@trafikmunka.hu

Jelen álláshirdetést több megegyező profilú gazdasági társaság tette közzé. A jelentkezését követően a személyes adatokat tartalmazó pályázati anyaga adatfeldolgozó igénybevételével valamennyi társaság részére megküldésre kerül. Jelentkezése leadása előtt mindenképpen ismerje meg az adatfeldolgozó és a társaságok adatait és adatkezelési tájékoztatóit, melyek megtalálhatók a www.trafikmunka.hu oldalon. Az oldal segítségével nyomon követheti, kik kapják meg személyes adatait. Tájékoztatjuk, hogy személyes adatainak kezelésével kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi e-mail címen kérhet: adatvedelem@trafikmunka.hu, mely e-mail címen keresztül az érintetti jogait is gyakorolhatja.

Amit ajánlunk:
- versenyképes fizetés
- kellemes munkahelyi légkör
- hosszú távú munkalehetőség
- fiatal csapat

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző