A(z) Szirmaterm Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Élelmiszeripari mérnök munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok, munka:
- élelmiszer termék gyártás beindításának szakmai felügyelete
- pro-aktív kapcsolattartás a szakhatóságokkal
- élelmiszeripari technológiák tesztelése
- próbagyártás megtervezése, felügyelete
- ügyvezető munkájának szakmai támogatása
- hazai és nemzetközi szakkiállítások látogatása
- kezdetben akár részmunkaidőben, vagy megbízási szerződéssel foglalkoztatva

Elvárások:
- élelmiszer mérnök végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (+ olasz nyelvtudás előny)
- fiatal, agilis személyiség
- új technológiák, innováció iránti nyitottság
- önálló munkavégzésre való alkalmasság
- munkatársakkal történő hatékony együttműködésre kész
- előny, ha számlaképes, vagy rész munkaidőben is foglalkoztatható

A Szirmaterm Kft. alapvetően mezőgazdasági cég. A cégvezetést fiatalos, innovatív hozzáállás jellemzi. Társaságunk folyamatosan keresi a fejlődési lehetőségeket, többek között vertikális és horizontális diverzifikáció révén.

Amit ajánlunk:
- legfejlettebb technológiák
- rugalmas munkaidőbeosztás
- szakmai programok, továbbképzések
- fejlődési lehetőség
- felelősség és kiemelt pozíció

Fizetés: Megállapodástól függően.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol