Jobmonitor.hu

2020-11-17 12:01:09 2020-12-01

A(z) Benefit Bau Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Építési művezető munka

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok:
• Építési munkák helyszíni koordinálása
• A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása
• Alvállalkozókkal történő egyeztetések
• Közösen elfogadott ütemterv betartatása
• Minőségellenőrzés

Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Irányításban szerzett gyakorlat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Társasházak, családi házak kulcsrakész megvalósításával és generálkivitelezéssel foglalkozó, pár év alatt jó referenciákkal, hosszútávú megrendelésekkel rendelkező építőipari cég.

Amit ajánlunk:
-Fix versenyképes fizetésen túl projektenként extra prémium

-Hosszútávú perspektíva

-Céges autó

Fizetés: 350.000 Ft-tól+bónuszok

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola