A(z) KRS HOLDING Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Építésvezető munka

Budapest

Feladatok, munka:
- kivitelezési folyamat ellenőrzése, irányítása;
- műszaki és pénzügyi ütemterv készítése, aktualizálása;
- a munkák elvégzéséhez szükséges anyagi és emberi erőforrások biztosítása;
- tervezővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetés;
- adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;
- a teljesítés igazolása, igazoltatása;
- munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartása, betartatása.
- kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
- építési napló a jogszabályokban foglaltaknak megfelelő vezetése

Elvárások:
- mobilitás
- B kategóriás jogosítvány
- jó kommunikációs képesség
- építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
- felsőfokú szakirányú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás

Napelemparkok tervezésével és kivitelezésével foglalkozó Budapesti székhelyű cégünkhöz keresünk építésvezetőt.
Munkavégzés helye: országos, mivel a beruházások az ország több pontján valósulnak meg. Központi raktárunk jelenleg Mátészalkán található.

Amit ajánlunk:
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas és hosszútávú munkavégzés
- szakmai fejlődési lehetőség
- céges autó, telefon, számítógép

Fizetés: Egyéni megállapodás szerint

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol