Jobmonitor.hu

2020-11-16 20:27:19 2020-11-30

A(z) VALID SOLUTION Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Építésvezető Piliscsaba munka

Piliscsaba, Pest

Feladatok:
- projektek helyszíni irányítása, szervezése
- szerződések határidőn, és költségkereten belüli teljesítésének elősegítése
- alvállalkozó munkájának irányítása, napi, heti munkafolyamatok összehangolása
- építési napló vezetése
- projekthez kapcsolódó építéssel kapcsolatos dokumentáció összeállítása
- folyamatos vezetői egyeztetés
- heti, havi riportok
- megrendelő helyszíni képviselőivel napi kapcsolattartás
- szabályok, előírások betartatása

Elvárások:
- 3 éves szakmai tapasztalat
- szakirányú végzettség
- önálló és precíz munkavégzés
- rugalmasság, kreativitás, agilitás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Project)
- B kategóriás jogosítvány

Cég bemutatása:
www.validsolution.eu; www.octopusinvest.hu

Amit ajánlunk:
- hosszútávú munkalehetőség (nem projekt alapon)
- szakmailag kihívást jelentő változatos projektek
- fiatalos, lendületes csapat

Fizetés: Megegyezés szerint.

Végzettség:
Középiskola